Doğru Tinder Profili Nasıl Oluşturulur?
İlişkiler

Doğru Tinder Profili Nasıl Oluşturulur?

Evet, bio’nuza bir şeyler yazmalı ve birden fazla fotoğraf koymalısınız. İşte hem göze hem kalbe hitap eden bir Tinder profili oluşturmanın yolları.

Tamam, kabul ediyorum Tinder’daki ilk eşleşmem dünyanın en başarılı eşleşmesi değildi. Hatta bundan oldukça uzaktı, beyefendi sakalından ranch sosu yememi istediğini söyledi… Geçenlerde arkadaşlarımdan biri ilk mesaj olarak seks teklifi almış. (Evet, merhaba bile demeden…) Yine başka bir bey bir diğer arkadaşımı Tinder’da görüp Facebook’tan DM atmış (Facebook profilini nasıl bulduğunu soracak olursanız ismini ve çalıştığı yeri stalklamış…) Elbetteki bunlar bireysel deneyimler, her biri hüsranla sonuçlanacak değil. 

İnsanların (özür dilerim ama çoğunlukla erkeklerin) Tinder'da yaptığı ve söylediği saçma şeylerden içerik üreten ve kahkahalarla güleceğinize emin olduğum Tumblr hesapları ve komedi şovları var.

Kişisel olarak flört uygulaması kullanmamanın daha iyi olduğunu düşünsem de ara sıra flört etmek, mahallenizdeki yeni barı keşfetmek için date’e çıkmak, sadece seks yapmak veya -tabii böyle bir şey mümkünse- ruh eşinizi bulmak için bu uygulamaları kullanmak faydalı olabilir. Umutsuz romantikler olarak (hala tesadüfi romantik bir karşılaşmayla başlayan bir aşk için umudum var) akıntıya karşı yüzmeyi bir kenara bırakıp ya ligimizin çok dışında olan ya da muhtemelen deli olan insanları sürekli sağa veya sola kaydırmaya başlayalım. 

Her ne kadar bu sağa ve sola kaydırma durumu anlamsız görünse de aslında bir şekilde herkes şu anda bunu yapıyor ve hepimiz yavan, sıkıcı profiller arasında öne çıkmanın yollarını arıyoruz. Sanırım bu konuda biraz şanslıyız çünkü flört uygulamalarında erkekler için çıta gerçekten yerin altında -hatta çıta yok- o yüzden iyi bir profil oluşturmak için çok fazla değişiklik yapmanıza gerek yok. Size tam olarak nasıl yapmanız gerektiğini de anlatacağım.

GQ

 

İLK BULUŞMA İÇİN BİR BARMENDEN TÜYOLAR

ilk buluşma

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası