Nasıl Daha Sevilen Bir İnsan Olunur Getty Images
İlişkiler

Daha Sevilen Bir İnsan Olmak İçin Harvard'ın Önerdiği İpuçları

Bu püf noktalarıyla daha "sempatik" olmak, insanlarla bağlantı kurmak ve tanıştığınız kişiler tarafından sevilmek mümkün.

İnsanları sevmek sadece romantizmle ya da bir partner bulmakla ilgili değil, başkalarıyla daha fazla bağlantı kurmak, iyi bir izlenim bırakmak ve insanların etrafınızda olmak istemesini, sizi desteklemesini ya da sattığınız şeyi (bu bir fikir, zam talebi ya da bir ürün olabilir) satın almasını sağlamakla ilgili.

Bunu doğal olarak yapan, karizması ve kişiliği çok sempatik olan ve onları çok çekici (fiziksel olanın ötesinde) gösteren insanlar var, ancak biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyanlar da var ve büyük bir fark yaratabilecek birkaç numara mevcut.

Örneğin Üçgen Yöntemi, daha fazla ilgi yaratmak için göz temasını geliştirerek başkalarının sizi romantik olarak, işte veya arkadaşlıklarda sevmesini sağlamak için uygulanabilecek basit bir sözsüz dil numarasıdır.

Ve size yardımcı olabilecek tek şey bu değil - aslında Harvard Üniversitesi bu konuda birçok çalışma yapmış ve aynı amaca ulaşan daha birçok yöntem ve numara olduğunu bulmuştur (çünkü başarılı olmak için hepimizin iyi ilişkilere ihtiyacı var).

sevgi

İnsanların sizi sevmesini nasıl sağlarsınız?

 

Bu içerik GQ Meksika websitesinde yayınlanmıştır.

İLGİLİ İÇERİKLER harvard sevgi İlişkiler
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası