JAG-STYLE

İstanbul, Jaguar'ın The Pace Konsepti ile Elektrikleniyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, geçtiğimiz Eylül ayında Amsterdam’da lanse ettiği THE PACE konseptinin İstanbul ayağını 23 Ekim Salı akşamı Sunset’te verdiği davet ile gerçekleştirdi. Davette Jaguar’ın gelecek vizyonunu yansıtan tamamen elektrikli ilk performans SUV’u I-PACE de sergilendi.

18-10/24/jaguar-the-pace-3-1540389649.jpg
Jaguar'ın sürücülerle otomobiller arasındaki bağını daha da güçlendirmeyi hedefleyen bu programın odağında müzik, teknoloji ve tasarım bulunuyor. Program kapsamında ilk sezonunda Dua Lipa ile işbirliği yapan Jaguar, sürücünün sürüş tarzı ve kullanım tercihlerini analiz ederek müşteri deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, geçtiğimiz Eylül ayında Amsterdam’da lanse ettiği THE PACE konseptinin İstanbul ayağını 23 Ekim Salı akşamı Sunset’te gerçekleştirdi.  

Müziklerini DJ Doğuş Çabakçor’un yaptığı partide Dua Lipa’nın Jaguar I-PACE için özel olarak bestelediği ve geçtiğimiz ay Amsterdam’daki parti ve sonrasında 76 binin üzerinde Dua Lipa fanı tarafından kişisel olarak remikslenen ve Guiness Dünya Rekorları’na girmeye hazırlanan “Want To” şarkısı da büyük beğeni topladı.

Bu keyifli gecede davetliler tek şarjla 470 km menzile ulaşan Jaguar’ın üstün teknolojisini ve göz alıcı tasarımını da daha yakından görme fırsatı buldu.İLGİLİ İÇERİKLER jaguar
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası