İstanbul, Jaguar'ın The Pace Konsepti ile Elektrikleniyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, geçtiğimiz Eylül ayında Amsterdam’da lanse ettiği THE PACE konseptinin İstanbul ayağını 23 Ekim Salı akşamı Sunset’te verdiği davet ile gerçekleştirdi. Davette Jaguar’ın gelecek vizyonunu yansıtan tamamen elektrikli ilk performans SUV’u I-PACE de sergilendi.

24 Ekim 2018

18-10/24/jaguar-the-pace-3-1540389649.jpg
Jaguar'ın sürücülerle otomobiller arasındaki bağını daha da güçlendirmeyi hedefleyen bu programın odağında müzik, teknoloji ve tasarım bulunuyor. Program kapsamında ilk sezonunda Dua Lipa ile işbirliği yapan Jaguar, sürücünün sürüş tarzı ve kullanım tercihlerini analiz ederek müşteri deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar, geçtiğimiz Eylül ayında Amsterdam’da lanse ettiği THE PACE konseptinin İstanbul ayağını 23 Ekim Salı akşamı Sunset’te gerçekleştirdi.  

Müziklerini DJ Doğuş Çabakçor’un yaptığı partide Dua Lipa’nın Jaguar I-PACE için özel olarak bestelediği ve geçtiğimiz ay Amsterdam’daki parti ve sonrasında 76 binin üzerinde Dua Lipa fanı tarafından kişisel olarak remikslenen ve Guiness Dünya Rekorları’na girmeye hazırlanan “Want To” şarkısı da büyük beğeni topladı.

Bu keyifli gecede davetliler tek şarjla 470 km menzile ulaşan Jaguar’ın üstün teknolojisini ve göz alıcı tasarımını da daha yakından görme fırsatı buldu.
Golf Wang ve Levi’s İş Birliğine İlk Bakış

JAG-STYLE | Golf Wang ve Levi’s İş Birliğine İlk Bakış

Parlak ve Sabit: Erkekler için En İyi 10 Saç Jölesi

JAG-STYLE | Parlak ve Sabit: Erkekler için En İyi 10 Saç Jölesi

Modanın Einstein’ı Karl Lagerfeld ve İkonik Stili

JAG-STYLE | Modanın Einstein’ı Karl Lagerfeld ve İkonik Stili

Çarpıcı Kombinler Yaratmak için Mini Tüyolar

JAG-STYLE | Çarpıcı Kombinler Yaratmak için Mini Tüyolar

Şubat Ayı Bitmeden Radarınıza Almanız Gereken Sergiler

JAG-STYLE | Şubat Ayı Bitmeden Radarınıza Almanız Gereken Sergiler

Eco Friendly Stil Önerileri

JAG-STYLE | Eco Friendly Stil Önerileri

Daha Fazla Göster