Duru cazibe

Henüz 17 yaşında rol aldığı Bend it Like Beckham'dan beri beyazperdede harikalar yaratan Keira Knightley, The Imitation Game ile bir kez daha Oscar'a aday.

02 Şubat 2015

Duru cazibe

Bugüne dek rol aldığı Pride & Prejudice (Aşk ve Gurur), Pirates of Caribbean (Karayip Korsanları) serisi gibi filmlerle de tüm dünyanın beğenisini kazanmış durumda. Bir ülke hariç. Kendi memleketi İngiltere’de çok da sevilmediğini düşünen güzel oyuncu, İngiliz basınına verdiği her röportajda karşılaştığı sorulardan birinin “Herkesin kötü bir aktris olduğunuzu düşündüğünü bilmek nasıl bir duygu?” olmasından bıkmış.

Kötü bir aktris? 2005 tarihli Pride & Prejudice filminde canlandırdığı Elizabeth Bennet rolüyle Oscar, Altın Küre ve Satellite’a aday gösterilen Knightley, şimdilerde son filmi The Imitation Game’le bu yıl Oscar’da En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne aday. Alman askeri istihbaratını deşifre ederek savaşın daha erken bitmesini sağlayan ünlü İngiliz matematikçi-kriptolog Alan Turing’in hayat hikayesini anlatan filmse En İyi Film dahil tam 8 dalda Oscar adayı. Ve üzerine yapıştırılan “güzel yüzlü, orta halli yeteneğe sahip oyuncu” sıfatından kurtulmasına sebep olan bu filmde Keira Knightley adeta parlıyor.

Sırf duru güzelliğini doyasıya seyretmek için bile izlenebilecek film, Türkiye’de 20 Şubat’ta vizyona giriyor. Bu güzelliği, pardon, filmi kaçırmayın deriz.


Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

KADINLAR | Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

KADINLAR | Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

Daha Fazla Göster