John Varvatos ve Led Zeppelin Özel Koleksiyonunu Keşfedin
Moda

John Varvatos ve Led Zeppelin Özel Koleksiyonunu Keşfedin

Rock’n Roll tarihinin ikon gruplarından Led Zeppelin, 12 Ocak 1969'da yayınladıkları ilk albümlerinin 50. yılı için dünyaca ünlü Amerikalı tasarımcı John Varvatos ile birlikte çok özel bir projeye imza attı.

Moda dünyasının yeni heyecan dolu işbirliği John Varvatos ve Led Zeppelin özel bir koleksiyonu geçtiğimiz günlerde tanıttı. Efsane grubun 50. yılını kutlamak için  özel olarak hazırlanan, ünlü tasarımcının detay ve işçilik konusundaki ustalığını yansıtan, dünya genelinde sadece seçili noktalarda satışa sunulan John Varvatos x Led Zeppelin Koleksiyonu grubun üyelerinin stilinden ve albümlerinden ilham alıyor. efsanevi davulcu John Bonham’dan esinlenen deri ceket, gitarist Jimmy Page’in  ikonik bir paltosundan ilham alan biker ceket, sıçramış beyaz boya baskılı desenli ipek ceket ve fular, siyah Chelsea Jeans,  çiçek baskılı gömlek, “Swan Song” logolu t-shirt, gömlek  ve fular, unutulmaz albüm kapaklarındaki sembollerin yer aldığı t-shirt’ler ve fermuarlı süveterler yer alıyor.  

Led Zeppelin’in müzik ve tarzlarının kendisini her zaman etkilediğini belirten John Varvatos iş birliğiyle ilgili değerlendirmesinde, “Led Zeppelin gerçekleştirdiğim bu işbirliği bir hayalin gerçekleşmesiydi. Bu koleksiyonu grupla birlikte geliştirmek ve tarzlarının kökenini temsil eden ama aynı zamanda günümüze uygun modern tasarımlara imza atmak inanılmazdı” dedi.

Led Zeppelin grubunun kurucusu Jimmy Page,  John Varvatos ile çalışmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve koleksiyondan çok etkilendiğini belirtirken,  grubun efsanevi vokalisti Robert Plant koleksiyonda ünlü tasarımcının benzersiz tarzının da ortaya çıktığının altını çiziyor.  21 Kasım’da satışa sunulan John Varvatos x Led Zeppelin Koleksiyonu, Türkiye’de sadece BEYMEN Zorlu Center John Varvatos x Led Zeppelin Pop Up Butiği’nde ve BEYMEN’lerde modaseverlerle  buluşuyor.

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası