Yeni adidas Yeezy Boost 750 Nasıl Sizin Olur?
Moda

Yeni adidas Yeezy Boost 750 Nasıl Sizin Olur?

Yarın Yeezy 750 satışa sunuluyor. Siz de heyecanlı mısınız? Bu yeni süet spor ayakkabıya sahip olmanın yollarını anlatıyoruz.

Tabanları diğerlerinden farklı olarak karanlıkta parlıyor. Sanırım bu trendi başlatan kişi Kanye’den çok kızı North olabilir. Ayakkabıların fotoğraflarına bakmak kolay ve bedava. Ancak gerçekten sahip olmak biraz azim ve kararlılık gerektiriyor. Satış sırasında 350 dolar olan ayakkabılar, tükenip ikinci el tarafından satıldıktan sonra 1000 doların üstünde oluyor. Siz alamadığınız için sinirlenmeyin diye bazı önerilerimiz var.

Hangi mağazaların yeni Yeezy 750’yi sattığından emin olun

Birçok mağaza online satış yapmıyor. Online satış yapanlar bile kura sistemiyle yapıyor. adidas ve kithnyc.com dışında online satış yaptığını ve kuraya katılmanız gereken mağaza sitelerinin listesi şöyle:

Social Status https://www.instagram.com/p/BGW8krDutG8/

End Clothing https://launches.endclothing.com/#/

Concepts https://docs.google.com/forms/d/1rSg5DL55_B-PjP5r3GfBZnwvnemE5V2SdBZypORQ7m8/viewform?c=0&w=1

YME https://ymeuniverse.com/en/blog/2016/06/07/yeezy-boost-750-releasing-june-11th/

Rise https://rise45.com/blogs/news/118382980-twitter-raffle-yeezy-boost-750-light-grey

İnternetinizin hızlı ve zamanında çalışıyor olduğundan emin olun

Binlerce insan aynı anda tek linke tıkladığı zaman siteler doğal olarak yavaşlayacaktır. Ve bu yarışta en ufak megabayt farkı etkili olacaktır. Yeezy oyunları başlasın.

Kanka ayağı, kendine ayakkabı

Bu ayakkabıları gerçekten istiyorsanız tüm aile ve arkadaşlarınıza bahsetmiş olduğunuzu düşünüyoruz. En güvendiklerinizi ve yeni Yeezy’ler umurlarında olmayan insanlara kredi kartı bilgilerinizi, ayakkabı numaranızı ve linke tıklamaları gereken zamanı verin. Bir parmağın nesi var beş parmağın sesi var.

16-06/10/kanye-west-gq.jpg

Kredi kartı bilgilerinizi bir Word dosyasına yazın

Zamanı geldiğinde cüzdanınızı kaybetme paniğini yaşamak istemiyorsanız tüm bilgileri Word dosyanıza yapıştırın. Zamanı geldiğinde de Ctrl+C – Ctrl+V.

Sayfayı yenileme içgüdüsüne karşı gelin

Siteler zamanı gelince zaten yavaşlayacağı için sayfayı yenileyerek daha hızlı sonuç elde edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak tüm satışlar sıraya göre alındığı için sayfayı yenilemeniz sizi sadece sıranın en sonuna atacaktır. Nöbet geçirir gibi sürekli tıklamanın da bir faydası olmayacaktır.

Veya hiç stres olmayın, bunların hiçbirini yapmayın ve Pazar günü 1000 doların üstünde bir fiyatta satın alın. Seçim sizin.

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İLGİLİ İÇERİKLER yeezy 750 kanye west adidas
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası