MOTY

Yılın Ekibi: İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çalışanları | GQ Türkiye Men of the Year 2020

Samsung Galaxy Z Fold2 Sponsorluğunda düzenlenen GQ Men of The Year 2020’de 'Yılın Ekibi' ödülü İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çalışanlarının oldu.

Bu yıl en çok teşekkür etmemiz gereken kişilerin başında sağlık çalışanları geliyor. Koronavirüs mücadelesinde verdikleri emeği kelimeler ifade edemez. Yine de GQ Türkiye Men of the Year Yılın Ekibi ödülünün İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çalışanlarına gittiğini söylemek için kifayetsiz kelimelerin desteğini alıyoruz.

Bu yıl ‘İyi Gelenler’ temasıyla hayata geçen ödül töreninden Yılın Ekibi ödülünü takdim eden Demet Akbağ: ‘Türkiye’deki sağlık çalışanlarının gösterdiği fedakarlık hepimize çok iyi geldi. Onlar gecelerini gündüzlerine kattılar, hayat kurtardılar. Bu yıl, yılın ekibi ödülü Türkiye’deki tüm sağlık çalışanlarının adına İstanbul Üniversitesi - Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi çalışanlarına gidiyor.’ dedi.


Dekan Sait Gönen, ödülü almaktan büyük bir mutluluk duyduğunu iletti. ‘Hocalarımız, asistanlarımız, hemşireler, temizlik çalışanları olarak mücadele vermeye devam ediyoruz. Bu ödülü herkes adına alıyoruz.’ dedi.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası