Zombilere karşı bir ölüm makinesi Knight XV

Tehlike kapınızı çaldığında sıradan bir arazi aracı yerine zırhlı bir şövalyeyle yola çıkmalısınız.

17 Mayıs 2012

Zombilere karşı bir ölüm makinesi Knight XV

 

2012 ve kıyamet kelimeleri o kadar çok bir arada kullanıldı ki bu senenin her yeni günü insanın aklına bir felaket getiriyor. Bugün güvendeyiz belki ama yarın başımıza ne geleceğini kim bilir? Evet, olası bir nükleer yıkımdan hiçbirimiz kurtulamayacağız ama bir başka ölümcül kıyamet ihtimali olan zombi istilasına karşı tedbir almaktan zarar gelmez.

Hareket halinde olmalısınız. Ama ne en alımlı spor otomobile ne de en havalı dört çekere sahip olmak, maalesef sizi gözü dönmüş saldırganların elinden kurtarmaya yetmeyecek. Paçayı kurtarmak için gerçek bir ölüm makinesi kullanmalısınız. Mesela panter kadar hızlı ve baştan aşağı zırhlı Knight XV gibi...

Conquest Vehicles tarafından tasarlanan ve özel olarak tamamen elde üretilen 6 kişilik Knight XV, arazi aracı piyasasındaki en güçlü sivil model. Askeri araçlardan ilham alan kurşun geçirmez gövdesi ve bio-dizel yakıtlı 6.8 litrelik V10 motoruyla önüne çıkan hemen hemen her şeyi devirebilecek kadar sert; ileri teknoloji ve lüks detaylarla donatılmış iç tasarımıyla son derece yakışıklı. Ayrıca dahili gece görüş donanımıyla karanlık çöktüğünde sizi yolunuzdan alıkoymuyor.

Resmi olarak silahlandırmanız mümkün olmasa da Knight XV en ince ayrıntısına kadar kişiselleştirilebilen ve geliştirilebilen bir araç. Sadece 100 adet üretilen bu zombi avcısının eklentiler hariç fiyatı 629 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 148 bin TL) olarak belirlenmiş. Paranız yetmiyorsa üzülmeyin; koşarak kaçarken vücudunuzda oluşacak birkaç sıyrık, kesik ya da ısırık zombiler için sorun değil, çünkü onlar sizi sadece beyniniz için sever.

Knight XV

 


Mercedes’in Eşi Benzeri Olmayan Otomobili: Vision AVTR

OTOMOBİL | Mercedes’in Eşi Benzeri Olmayan Otomobili: Vision AVTR

Türkiye’nin Yerli Otomobilleri

OTOMOBİL | Türkiye’nin Yerli Otomobilleri

Porsche’un Yeni 2020 Macan GTS’yi Tanıttı

OTOMOBİL | Porsche’un Yeni 2020 Macan GTS’yi Tanıttı

Ford’un İlk Elektrikli Mustang’i: Mach-E 2021

OTOMOBİL | Ford’un İlk Elektrikli Mustang’i: Mach-E 2021

Nissan’ın Özel Tasarımlı GT-R50 Modeli ile Tanışın

OTOMOBİL | Nissan’ın Özel Tasarımlı GT-R50 Modeli ile Tanışın

Audi’nin Fütüristik Off-Road Arabası: AI:TRAIL

OTOMOBİL | Audi’nin Fütüristik Off-Road Arabası: AI:TRAIL

Daha Fazla Göster