Ayrılmanız Gerektiğini Belirten 8 Neden

İlişkiler bitince bitiyor. Eğer birbirinizi kırıyor, üzüyor ve yoruyorsanız doğru bir harekette bulunmak lazım. Herkes için en doğru kararı almanıza yardımcı olacak 10 nedene değiniyoruz.

19 Ocak 2017

1)Beraber bir gelecek göremiyorsanız: Çoluk, çocuk, evlilik, ev hayatı...Herkesin gelecek için farklı planları olabilir. İyi ve kötü günleri beraber geçirebilecek misiniz? Belki önünüzdeki 3 ayı bile beraber geçirmek istemiyor olabilirsiniz. Düşünmekte fayda var.

2)Her hareketi sizi sinirlendiriyor: Eskiden tatlı bulduğunuz özellikler artık o kadar tatlı gelmiyorsa ilişkinizi gözden geçirmeye başlamalısınız. Daha önceden kızmadığınız ve kafanıza takmadığınız olayları birden problem olarak sunupkendinizi bir canavara çevirmeyin, o sizden ayrılsın diye de beklemeyin.

3)Sebepsiz kavga ediyorsanız: “Yine ışıkları açık unutmuşsun!”, “Neden ona selam verdin!” gibi gereksiz ve bitmek bilmeyen kavgalara giriyorsanız birbirinizi daha çok kırmayın.

4)Beraber olmamak için mazeret arıyorsanız: Sinemaya gitmemek, yemeğe çıkmamak, hatta beraber uyumamak için durmadan mazeret arıyorsanız ve artık mazeret bulamadığınızdan saçmalamaya başladıysanız zaman kaybetmeyi bırakın ve kız arkadaşınıza karşı dürüst olun.

5)Başka birisinden hoşlanıyorsanız: İşten ya da arkadaş çevresinden bir yandan yanlış olduğunu biliyorsunuz fakat bir yandan da başka birisinden hoşlanıyorsanız kalp kırmadan elinizi çabuk tutmalısınız.

6)Ofiste daha uzun kalıyorsanız: Ya hala mazeret arıyorsunuz ya da geleceğin Steve Jobs’u olmaya çalışıyorsunuz! Aşkınızın yeri iş aşkı ile doldu ise demek ki öncelikleriniz değişiyor ve beraber olduğunuz kişi daha önemsiz hale geliyor.

7)Kankalarla gece dışarı çıkmayı iple çekiyorsanız: Erkek erkeğe eğlence bir yere kadar, asıl amacın ne olduğunu hepimiz biliyoruz... Ancak arkadaşlarınızla takılmayı özlüyor, eski günleri of pof çekerek hatırlıyorsanız ve kız arkadaşınızdan aradığınız anlayışla ortak noktayı bulamıyorsanız ayrılmalısınız.

8)Daha fazla fedakarlık gösteremeyecekseniz: Bir kere daha annesi ve babasına gidemeyecekseniz, bir kere daha yeni erkek arkadaşından ayrılan arkadaşının ağlayışını dinleyemeyecekseniz, bir kere daha onu işinden alamayacaksanız, vakti gelmiş demektir.

 17-01/18/gettyimages-626846536-1484742908.jpg


Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

POPÜLER | Time Dergisine Göre 2019’un En İyi 10 Filmi

James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

POPÜLER | James Bond’un Yeni Filmi No Time to Die’dan İlk Fragman

Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

POPÜLER | Yüksek Moda İş Birliği: AIR DIOR

Yeni James Bond Filminden Posterler Geldi!

POPÜLER | Yeni James Bond Filminden Posterler Geldi!

İzlediğiniz Anda Etkisine Gireceğiniz En İyi 10 Yolculuk Filmi

POPÜLER | İzlediğiniz Anda Etkisine Gireceğiniz En İyi 10 Yolculuk Filmi

Black Widow’dan İlk Fragman Geldi!

POPÜLER | Black Widow’dan İlk Fragman Geldi!

Daha Fazla Göster