Brothers’dan Dijital Gastronomi Festivali
Popüler

Brothers’dan Dijital Gastronomi Festivali

İnsanı keşfetmekten, yeni olanın peşine düşmekten hiçbir şey alıkoyamıyor. Dünyayı evlere sığdırdığımız şu dönemde bu tutkumuzu terk etmiyoruz ve evden yapılacaklar listesine gastronomi festivalini de dahil ediyoruz. Brothers yaşamın tüm renklerini geniş bir yelpazeyle ele aldığı “Extra Gastronomy by Brothers” projesi ile bizlere dijital bir gastronomi festivali sunuyor.

Geçen bir sene boyunca evde yapabileceğimiz etkinliklerin skalası günbegün genişledi; kendimizi geliştirmemizin alternatif yollarını aradığımız bu süreçte yeri geldi oturduğumuz yerden festivallere katıldık, filmler izledik bazen de mutfakta yeni tarifler denedik… Hayata dair alıştığımız şeyleri yeniden yorumladığımız bu dönemde, Brothers yaşamın tüm renklerini geniş bir yelpazeyle ele aldığı “Extra Gastronomy by Brothers” ile dünyanızı değiştirecek bir seri ile karşınızda.

house-of-brothers

Bu dijital festivalde Ayhan Sicimoğlu ve Oğul Türkkan’ın anlatımıyla Uzak Doğu’ya mistik ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarken Ferit Odman’ın müziğiyle lezzeti birleştirip Amerika’ya doğru yol alacaksınız. Ardından hiç mola vermeden Müge Boz ve Hazer Amani’nin dünya lezzetleriyle tanışacak ve Twins Cocktail Lab’in hazırladığı rengarenk kokteyllerle kendinizi Brezilya’da, İsveç’te ve İngiltere’de bulacaksınız! Değişim fikrinden yola çıkan Brothers az bilinen bilgilerle, seyahat maceralarıyla, lokal lezzetlerle ve altın tozlu kokteyllerle müzik ve gastronomiye dair yepyeni bir deneyim sunuyor. Bu maceraya ortak olmak isteyenler Brothers1801 YouTube kanalını ve Instagram hesabını takip edebilir.

İZLE
Restoran Haftası 5 yaşında
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası