Çikolatanın şarapla buluştuğu an
Popüler

Çikolatanın şarapla buluştuğu an

İki eşsiz tadı bir araya getiren ChocolatRouge özellikle kadınların asla hayır diyemeyeceği bir lezzet yarattı.

Kırmızı şarap ve çikolatanın iyi bir ikili olduğunu biliyoruz. ChocolatRouge ise bu iki eşsiz tadı bir araya getirerek bir ilke imza attı. Zengin çikolata aromalarını birinci sınıf kırmızı şarapla bütünleştiren ChocolateRouge, damak zevkine önem veren herkesin, ama özellikle kadınların asla hayır diyemeyeceği bir içki.

Sweet Red Blend, Milk Chocolate ve Dark Red Blend olmak üzere üç farklı zevke hitap eden ChocolatRouge lezzetleri sadece sek değil klasik kokteyllerde de çok iyi gidiyor. İşte bu sıra dışı deneyimi daha da zenginleştirmek için birkaç ilginç öneri:

ChocolatRouge Red Velvet

Bir bardağı ağzına kadar buzla doldurun, 6 cl ChocolatRouge ekleyin ve üstüne bolca nar şurubu dökün. Afiyet olsun.

ChocolatRouge Julep

Bir bardağı buzla doldurun ve 12 cl ChocolatRouge Sweet Red ekleyin. Biraz nane şurubu ve bir dal taze naneyle tamamlayın.

ChocolatRouge Cherry Cordial

Bir şarap kadehine 6 cl ChocolatRouge Sweet Red doldurun, üzerine yine 6 cl vişneli soda ekleyin. Kadehi çikolataya batırılmış kiraz ya da vişne şekerleriyle renklendirebilirsiniz.

Baharatlı sıcak ChocolatRouge

Küçük bir tencereye bir şişe ChocolatRouge boşaltın. İçine bir dilim portakal, bir dilim elma, dilimlenmiş dört incir, bir kaşık tarçın, bir kaşık kakule, bir tutuam anason ve bir ölçü Chocolate Bitters ekleyin. Ocakta biraz ısınmaya bırakın ve sonunda baharatları süzerek sıcak servis edin. Bardaklarınızı tarçın çubuklarıyla süsleyebilirsiniz.

ChocolatRouge

İZLE
Restoran Haftası 5 yaşında
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası