Game of Thrones'un yeni karakterleri
Popüler

Game of Thrones'un yeni karakterleri

Hit dizinin üçüncü sezona dair son ipuçları ve setten kamera arkası görüntüleriyle birlikte seyirciye merhaba demeye hazırlanan sürpriz karakterler de ortaya çıktı.

Game of Thrones'un üçüncü sezonuna dair dedikodular başladığı yerden hızla devam ediyor. Daha önce hit diziden yayınlanan ilk fragman hayranlarını uzun süre meşgul etmeyi başarmıştı. Televizyonun her alanda rekorlar kıran dizisi yeni sezonuyla daha da fazla entrika, aksiyon ve dramayla geri geliyor. Hem de bu defa yepyeni beş farklı karakter de dizinin kadrosuna ekleniyor. Yeni yayınlanan kamera arkası görüntülerde Diana Rigg'in canlandırdığı Lady Olenna'yı ve Mance Rayder rolünde Ciaran Hinds'i görmek mümkün. Peki kim bu karakterler?

Lady Olenna
Nam-ı diğer Queen of Thrones. Margaery ve Loras Tyrell'in büyükannesi. Lady Olenna sert karakteri ve keskin bakışlarıyla asla hafife alınmaması gerken bir karakter.

Mance Rayder
O Duvar'ın arkasındaki büyük kral. Duvar'ın koruyucuları Wildling'lerin güneye, Westeros'a ulaşmalarını sağlamak için burada. Çekim arkası görüntülerinde  onu birkaç kez takipçileriyle görüyoruz. Üçüncü sezonda kadroya eklenen en fazla merak eden karakterlerden Mance Rayder'ı sinemanın başarılı yüzü Ciaran Hinds canlandırıyor. 

Thoros of Myr
Thoros of Myr de yeni sezonun merakla beklenen karakterlerindendi. Aynı Melissandre gibi o da Lord of Light'ın kırmızı rahiplerinden. Fakat olaylara bakış açısı ve ele alış şekli hayli farklı. O ve Beric Dondarrion Brotherhood Without Banners'ın üyeleri. Küçük bir ipucu: Grup yeni sezonda Arya Stark'ı ona sezdirmeden içine çekecek.

Jojen ve Meera Reed
Reed kardeşler Bran, Rickon, Osha ve Hodor'un bir nevi müttefiki olacak yeni sezonda ve Bran'e üç gözlü karganın altında yatan felsefeyi anlamasında yardımcı olacaklar. Jojen, Meera'nın erkek kardeşi ve dizinin yeni sezonunda seyirciyle önemli kehanetler paylaşacak.

The Unsullied(Lekesiz)
Aslında Unsullied birden fazla karakteri, bir tür güç birliğini temsil ediyor. Çölde yapılan çekimlerde grup halinde eğitimli savaşçılar olarak görünen Unsullied ilk olarak Daenerys Targaryen'in gözüne Astapor'da çarpıyor. Kendisi için görevlendirmeye karar verdiği bu köle askerler savaş alanında gösterdikleri üstün yetenekleriyle anılıyorlar.

31 Mart'ta Amerika'da seyirciye merhaba diyecek olan Game of Thrones'un üçüncü sezonundan ilk ipuçları böyle. Öyle görünüyor ki; yine entrikayla dolu, kılıçların sıkça konuştuğu, kehanetlerin ve ejderhaların herkesi ekrana kitleyeceği yeni bir sezon kapıda.

#related_item_#

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası