Gucci'nin Bahçıvanları: Jared Leto & Alessandro Michele

Bahçıvanlık salaş bir aktivite olabilir. Ama söz konusu isimler Alessandro Michele ve Jared Leto olunca bahçenin bir Gucci podyumuna dönüşmesi kaçınılmaz.

23 Ağustos 2019

jared-leto-alessandro-michele-instagram-gucci-gardening-holiday
Fotoğraf: @jaredleto 

Grubu 30 Seconds to Mars ile keyifli ama yorucu bir Avrupa turnesinin sonuna gelen Jared Leto, kendini tatilin dingin kollarına bırakmış. Jared Leto'nun seyahat arkadaşı ise bilindik bir sima: Gucci'nin kreatif direktörü Alessandro Michele. Alessandro Michele'nin ilham kaynaklarından ve markanın yüzlerinden biri olan Jared, yakın dostu sayesinde günlük hayatından kırmızı halıya eşi benzeri olmayan Michele imzalı Gucci tasarımlardan şaşmıyor. Bu alışkanlık yıldızın tatil kombini için de geçerli.

jared-leto-alessandro-michele-instagram-gucci-gardening-holidayFotoğraf: @alessandro_michele

Ünlü tasarımcının paylaştığı instagram gönderisine bakılırsa, Michele ve Leto huzurlu bir tatilin keyfini çıkarıyor. İkili stres atmak ve ilham almak için bahçeyle uğraşıyor, ancak önemli bir detay var: Tepeden tırnağa Gucci kıyafetler içinde. Şaşırdık mı? Tabi ki hayır! Alessandro Michele imzalı Gucci'nin pastorel aurası bu stil sahibi düonun tatil kombinlerine de yansımış. Çiçekli bir tunik ve çizgili şortunu spor çorap ve sneakerlarla tamamlayan tasarımcının yanında Jared ise baştan aşağı pembe görünümüyle dikkat çekiyor. Yıldızın floral desenli ipek gömleğini tamamlayan parçalar ise saten bir jogger pantolon ve çorapla giydiği havuz terlikleri. Siyah gözlükleri ve karakterli hasır şapkaları sayesinde de Jared ve Michele, güneşe karşı ortak bir aksesuar hamlesiyle gardlarını almış. İddialı ama eforsuz görünümleriyle salaş bir aktiviteyi bile stil dozu yüksek bir moda sahnesine çeviren bu ikili takip edilmesi gereken isimler arasında.


David Beckham Elton John'dan İlham Alırsa

POPÜLER | David Beckham Elton John'dan İlham Alırsa

Matthew McConaughey Artık Bir Üniversite Profesörü

POPÜLER | Matthew McConaughey Artık Bir Üniversite Profesörü

Martin Scorsese'nin Yeni Filmi The Irishman'in Fragmanı Yayında!

POPÜLER | Martin Scorsese'nin Yeni Filmi The Irishman'in Fragmanı Yayında!

Lil Nas X'ten BTS'ile Yeni Remix: Seoul Town Road

POPÜLER | Lil Nas X'ten BTS'ile Yeni Remix: Seoul Town Road

Jason Statham Meydan Okuyor: Bottle Cap Challenge

POPÜLER | Jason Statham Meydan Okuyor: Bottle Cap Challenge

David Beckham Kızıyla Futbol Maçı İzlerse

POPÜLER | David Beckham Kızıyla Futbol Maçı İzlerse

Daha Fazla Göster