Hangover üçlemesinde son perde
Popüler

Hangover üçlemesinde son perde

Hangover Part III, 31 Mayıs'ta vizyona giriyor. Son dönemece yaklaşırken Warner Bros. filmden ikinci fragmanı da yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde filmin karakter afişlerini yayınlayan Warner Bros. hız kesmedi; aksine seyirciyi kahkahaya ve kara komedinin alaycı tarzına biraz daha alıştırmak için Hangover Part III'den ikinci resmi fragmanı da paylaştı.

Bir cenaze törenini bile seyirciyi güldürecek şekilde sunabilen Hangover'ın son fragmanında filme dair yeni detaylarla karşılaşıyoruz. Örneğin açılışta Alan'ın yaptığı konuşmadan babasını kaybettiğini; Doug, Phil ve Stu'nun ona yardım etmek için bir müdahale toplantısında buluştuklarını görüyoruz. Zaten işler tam da bu noktada karışmaya başlıyor. Olaylara - her zamanki gibi- bir şekilde dahil olan Mr. Chow ve bir de kötü adam rolünde John Goodman eklenince Hangover benzersiz bir hal alıyor.

Karakter afişleri ne söylüyor?

Üçlemenin son filminden yayınlanan karakter afişlerinden Stu'lu olanda Mr Chow'un (Ken Jeong) cansız bedenini Stu'nun (Ed Helms) kollarında görmüştük. Fakat üzülmek için henüz erken. Zira serinin ilk iki filmini izleyenler ikinci filmde Mr Chow'un öldüğünü ve daha sonra tekrar aramıza döndüğünü hatırlayacaklar. Dolayısıyla bu filmde de benzeri bir durum yaşanıyor olabilir.

Başka bir afişte John Goodman'ı Las Vegas çöllerinde ekipten birini tehdit ederken ya da kimbilir belki de hesap sorarken görüyoruz. Diğer afişte ise Mr Chow paraşütüyle yükseklerden aramıza süzülüyor. Keyfi hayli yerinde gibi...

Vegas'ta son Hangover

Filmden yayınlanan ilk resmi afiş "It All Ends" sloganı ile aslında Harry Potter serisinin finalini yapan Deathly Hallows: Part 2'ya bir göndermeydi. Afiş konunun bu kez her yıl Mayıs ayının son pazartesi günü, önceki savaşlarda yaşamını yitirmiş Amerikalıların anıldığı Memorial Day (Anma Günü) sırasında geçtiğinin de ipucunu veriyordu. Ayrıca çetenin yolunun ilk filmin mekanı Las Vegas'a tekrar düştüğünü de yine aynı şekilde keşfetmiştik.

Unutanlar için son Harry Potter filminin Hangover Part III'ye ilham veren afişi:


İlk fragmanı hatırlamak isteyenlere

Filmden yayınlanan ilk fragmanı hatırlamak gerekirse Hangover tayfasının yine ortalığı birbirine katıp neredeyse bir felakete neden oldukları yine açıkça belliydi. Yeni aldığı zürafası ve spor arabasıyla Alan, bir gökdelenin en üst katından düşmek üzereyken görülen Phil, sinir krizinin eşiğinde Stu ve tabii ki yine silahlar, bolca suç ve tipik bir Hangover filmi... Kısacası yine komedi ve kaos!

Warner Bros. yapımı Hangover Part III, 31 Mayıs'ta gösterime girecek. Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'in başrollerini oynadığı kara komedide John Goodman, Jamie Chung, Mike Epps, Mike Tyson, Jeffrey Tambor, Melissa McCarthy ve Heather Graham da kadroda.

İlgili haberler

Sinemanın sıcak yazı

İZLE
Deniz Tortum’dan Belirsizlik Çağında Hayatı Olumlama
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası