John Krasinski’nin Youtube Kanalında Sadece İyi Haberler Var
Popüler

John Krasinski’nin Youtube Kanalında Sadece İyi Haberler Var

John Krasinski’nin sadece iyi haberlere yer verdiği SomeGoodNews isimli Youtube kanalında Brad Pitt, Oprah Winfrey, Steven Spielberg ve Martha Stewart dahil daha birçok ünlü ismi ev halleriyle görebilirsiniz.

Dünyanın iyi ve eğlenceli haberler duymaya ihtiyacı var. The Office dizisinde canlandırdığı Jim Halpert karakteri ile geniş kitlelere ulaşan John Krasinski, bu iyi haber ihtiyacımızı karşılayacak eğlenceli ve bol Hollywood ünlüsü içeren Youtube kanalı ile karşımızda. Evde takım elbisesi ve kravatıyla kendi haber bültenini sunan oyuncu, SomeGoodNews ismini verdiği YouTube kanalında sadece popüler kültürden aşina olduğumuz isimleri ağırlamıyor. SomeGoodNews’ü izlerken bir anda ekranınızda Pakistanlı insan hakları aktivisti Malala Yusufzay’ı veya Uluslararası Uzay İstasyonu’nda çalışan astronotları görebilirsiniz.

Krasinski’nin YouTube kanalını şimdiden 2 milyondan daha fazla kişi takip ediyor. Brad Pitt’in hava durumu hakkında balkonundan bilgi verdiği bölümü buradan izleyebilirsiniz.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası