Kanye West'in Yeni Albümü 'Jesus is King' Yolda
Popüler

Kanye West'in Yeni Albümü 'Jesus is King' Yolda

Kanye West yeni albümü ve özel dinletileriyle yeni bir Yeezy dalgasının fitilini ateşliyor.

Her pazar, kilise korosuyla bir araya gelerek rap şarkılarının gospel versiyonlarını seslendirdiği Sunday Service ile kısmi de olsa müziğe geri adım atan Kanye West, şimdi tam anlamıyla muhteşem dönüşüne hazır. Son albümü 'Jesus is King'i yarın yayınlayacak olan Kanye, albümümün ön gösterimine başladı bile.

kim-kardashian-kanye-west-jesus-is-king-album-merch-songs

Fotoğraf: twitter/@kimkardashian

Kim Kardashian'ın twitter hesabından albümün şarkı listesini paylaşan West, Fox Theatre Detroit'te ücretsiz bir etkinlikle albümünü canlı olarak dinleyicilerle buluşturacak. Dinleme etkinlikleri Chicago ve New York'ta da devam edecek.

kim-kardashian-kanye-west-jesus-is-king-album-merch-songs

Tüm bu gelişmelerle birlikte Kanye West'in albüm merch'ü de artistin kendi sitesinden satışa sunuldu. Albüme özel bu koleksiyonda Jesus is King ve Detroit temalı hoodieler, swaetshirtler ve t-shirtler mevcut. Kanye'nin yeni 'Jesus' akımı sadece albümüyle sınırlı değil. Ekim ayında Kanye'ye ait 'Jesus is Lord' isimli Imax filmi de izleyicileriyle buluşacak. Yeni albümü, merch'ü ve özel dinletileriyle müzik dünyasına sıkı bir dönüş yapmaya hazırlanan Kanye West ve yeni bir Yeezy dalgasına hazır olun!

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası