Men of the Year gecesinden notlar

Akmerkez ana sponsorluğunda düzenlenen GQ Türkiye'nin prestij gecesi Men of the Year Ödül Töreni, birbirinden şık davetlilerin katılımıyla gerçek bir yıldızlar geçidine dönüştü.

14 Kasım 2014

Men of the Year gecesinden notlar

12 Kasım Çarşamba gecesi gerçekleşen, sürprizlerle dolu GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni magazin gündemine damgasını vurdu.

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, kırmızı halıda zarafetiyle göz kamaştırdı. Dünyaca ünlü model ve blog yazarı Oliver Chesire kırmızı halının dikkat çeken isimlerindendi.

Ödül töreninin sunuculuğunu Dilara Gönder üstlendi. GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır törenin açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Gecenin en büyük sürprizi Yılın Adamı Halit Ergenç’in ödülünü Muhteşem Yüzyıl’daki rol arkadaşı Meryem Uzerli’nin elinden alması oldu.

Sürpriz bir hamleyle Halit Ergenç’in önünde diz çöken ve kendisine övgüler yağdıran Meryem Uzerli, yaptığı esprilerle izleyenleri kırıp geçirirken, Ergenç’in eşi Bergüzar Korel’e de sık sık takıldı.

Yılın Yükselen Yıldızı seçilen genç ve yetenekli oyuncu Kerem Bürsin’e ödülünü Engin Altan Düzyatan verdi.

“İyi ki Amerika’dan buraya geldi.” cümlesiyle söze başlayan Düzyatan’ın, konuşması esnasında sık sık duraklayan Kerem Bürsin için mikrofona eğilerek “Türkçesi bozuk” demesi ise izleyenleri kırdı geçirdi.

 

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Jaime Lannister rolüyle tanınan Nikolaj Coster-Waldau gecede sıcakkanlı tavırları ile dikkat çekerken ödülünü Tuba Büyüküstün’ün elinden aldı.

Ödül töreni esnasında Türkiye-Brezilya maçında ter döken Arda Turan, geceye önceden çekilmiş bir video ile katılarak maç bittikten sonra törene geleceğini duyurdu. Ünlü futbolcu adına ise ödülünü kardeşi Okan Turan, Demet Akbağ’ın elinden aldı.

Yılın Kadını seçilen Serenay Sarıkaya gecede ödülünü Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen'den aldı.

Kırmızı elbisesiyle göz kamaştıran başarılı oyuncu duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Annemle Antalya’dan İstanbul’a geldiğimizde pek çok kez geri dönmeyi düşündük, ancak dönmüş olsaydık şuanda bu ödülü alıyor olamayacaktım. Herkese çok teşekkür ederim.”

 

Akmerkez ana sponsorluğunda ve Hugo Boss, Volkswagen, Bell & Ross, HTC sponsorluklarıyla gerçekleşen GQ Türkiye Men of the Year ödül töreni yılın en şık ve prestijli davetleri arasında zirvedeki yerini aldı.


Netflix’in Yeni Dizisi The Witcher Başlamadan İkinci Sezon Onayını Aldı!

POPÜLER | Netflix’in Yeni Dizisi The Witcher Başlamadan İkinci Sezon Onayını Aldı!

Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

POPÜLER | Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

Friends Ekranlara Geri Dönüyor!

POPÜLER | Friends Ekranlara Geri Dönüyor!

Damiel Chazelle’in Yeni İkilisi: Brad Pitt ve Emma Stone

POPÜLER | Damiel Chazelle’in Yeni İkilisi: Brad Pitt ve Emma Stone

Bir Netflix Belgeseli: Maradona in Mexico

POPÜLER | Bir Netflix Belgeseli: Maradona in Mexico

Sex Education’ın Yeni Sezonundan İlk Görseller

POPÜLER | Sex Education’ın Yeni Sezonundan İlk Görseller

Daha Fazla Göster