Men of the Year gecesinden notlar
Popüler

Men of the Year gecesinden notlar

Akmerkez ana sponsorluğunda düzenlenen GQ Türkiye'nin prestij gecesi Men of the Year Ödül Töreni, birbirinden şık davetlilerin katılımıyla gerçek bir yıldızlar geçidine dönüştü.

12 Kasım Çarşamba gecesi gerçekleşen, sürprizlerle dolu GQ Türkiye Men of the Year Ödül Töreni magazin gündemine damgasını vurdu.

Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, kırmızı halıda zarafetiyle göz kamaştırdı. Dünyaca ünlü model ve blog yazarı Oliver Chesire kırmızı halının dikkat çeken isimlerindendi.

Ödül töreninin sunuculuğunu Dilara Gönder üstlendi. GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır törenin açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Gecenin en büyük sürprizi Yılın Adamı Halit Ergenç’in ödülünü Muhteşem Yüzyıl’daki rol arkadaşı Meryem Uzerli’nin elinden alması oldu.

Sürpriz bir hamleyle Halit Ergenç’in önünde diz çöken ve kendisine övgüler yağdıran Meryem Uzerli, yaptığı esprilerle izleyenleri kırıp geçirirken, Ergenç’in eşi Bergüzar Korel’e de sık sık takıldı.

Yılın Yükselen Yıldızı seçilen genç ve yetenekli oyuncu Kerem Bürsin’e ödülünü Engin Altan Düzyatan verdi.

“İyi ki Amerika’dan buraya geldi.” cümlesiyle söze başlayan Düzyatan’ın, konuşması esnasında sık sık duraklayan Kerem Bürsin için mikrofona eğilerek “Türkçesi bozuk” demesi ise izleyenleri kırdı geçirdi.

 

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Jaime Lannister rolüyle tanınan Nikolaj Coster-Waldau gecede sıcakkanlı tavırları ile dikkat çekerken ödülünü Tuba Büyüküstün’ün elinden aldı.

Ödül töreni esnasında Türkiye-Brezilya maçında ter döken Arda Turan, geceye önceden çekilmiş bir video ile katılarak maç bittikten sonra törene geleceğini duyurdu. Ünlü futbolcu adına ise ödülünü kardeşi Okan Turan, Demet Akbağ’ın elinden aldı.

Yılın Kadını seçilen Serenay Sarıkaya gecede ödülünü Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen'den aldı.

Kırmızı elbisesiyle göz kamaştıran başarılı oyuncu duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Annemle Antalya’dan İstanbul’a geldiğimizde pek çok kez geri dönmeyi düşündük, ancak dönmüş olsaydık şuanda bu ödülü alıyor olamayacaktım. Herkese çok teşekkür ederim.”

 

Akmerkez ana sponsorluğunda ve Hugo Boss, Volkswagen, Bell & Ross, HTC sponsorluklarıyla gerçekleşen GQ Türkiye Men of the Year ödül töreni yılın en şık ve prestijli davetleri arasında zirvedeki yerini aldı.

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası