Merakla beklenen GQ Bar açıldı

GQ Bar’ın eğlence ve yeme içme dünyasında uzun zamandır beklenen açılışı, Etiler Nispetiye Caddesi’nde gerçekleşti.

01 Mart 2013

Merakla beklenen GQ Bar açıldı

Eğlence ve yeme içme sektöründeki yatırımlarına kısa zaman önce başlayan D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management), Conde Nast Grubu’nun dünyadaki 1 numaralı erkek dergisi GQ ile aynı ismi taşıyan eğlence ve yemek mekanı GQ Bar’ı, İstanbul gece hayatına kazandırdı. GQ dergisinin okurlarına sunduğu şık, şehirli, modern, zevk ve stil sahibi yaşam tarzı, artık GQ Bar’da hayat bulacak.

GQ Bar’ın seçkin bir davet kitlesinin katılımı ile gerçekleşen açılışına dünya çapında ün yapmış iki DJ’in performansları damga vurdu. Açılış partisinde davetliler, DJ Miss Nine ve DJ Claude Challe’in müziği ile keyifli saatler geçirdiler.

Yepyeni bir yaşam tarzı

D.ream ve Conde Nast Grubu’nun uzun süren çalışmaları ile hayata geçirilen mekan; tasarımı, menüsü, müziği ve hizmet anlayışı ile misafirlerine yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. GQ Bar, Nispetiye Caddesi’ndeki mekanında 2 kat üzerinde yaklaşık 600 metrekare alan ile öğle ve akşam yemeklerinde 250 kişi ağırlama kapasitesine sahip. Mekanın, dünya mutfaklarından oluşan seçkin lezzetlerin yer aldığı öğle ve akşam menüsünün yanı sıra, çok zengin bir şarap kavı ile füzyon ve moleküler kokteyller gibi özel içkilerin hazırlandığı iddialı bir barı da var. GQ Bar, öğle ve akşam iş yemeklerinin, ağırlama ve kutlamaların, iş çıkışı buluşmaların İstanbul’daki en özel adresi olmaya aday. Mekan, haftanın belirli geceleri kulüp bar olarak da hizmet vererek İstanbul eğlence hayatına yepyeni bir soluk getiriyor.

Conde Nast Uluslararası Restoranlar Geliştirme Direktörü Stuart Nielsen, GQ Bar İstanbul açılışı ile ilgili “ Türkiye, perakende ve hizmet sektöründeki lüks markalara olan ilgisi ve arzusu ile bizim için çok heyecan verici bir pazar. Conde Nast Restoranları olarak, bu üst düzey bar ve restoranın bölgedeki ilk mekanını İstanbul’da açarak İstanbul eğlence dünyasındaki önemli bir ihtiyacı karşılayacağız. Eğlence ve yeme içme sektöründe vizyoner planlara sahip olan Doğuş Grubu’nun, bu sektördeki büyüme planlarımız için bize mükemmel bir iş ortağı olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Uzun saatler için tasarlandı

Dekorasyonundan eleman seçimine ve menü hazırlıklarına kadar her detayı büyük bir titizlik içerisinde hazırlanan ve misafirlerinin günün farklı saatlerindeki; öğle-akşam yemekleri, bar ve geç saat eğlenceleri için tüm beklentilerine yanıt verebilecek konforu barındıran GQ Bar, çok uzun saatler geçirilebilecek bir mekan olarak tasarlandı. Mekanın açık ve kapalı alanlarında yaratılmış olan konforlu oturma alanlarında ve barında, ulusal ve uluslarası düzeyde başarıları kanıtlanmış mutfak şeflerinin ve barmenlerin menülerini tatmak mümkün. Çok özel bir ses sistemi ile donatılmış mekanda DJ’ler misafirlere günün her saatine uygun, kaliteli müziği sunarken, haftanın bazı gecelerinde de yüksek ritmde, benzersiz eğlence deneyimi yaşatıyorlar.

GQ dergisinin Türkiye’deki çok özel okur kitlesinin GQ markası ile farklı bir konseptte buluşacağı GQ Bar, tüm bu özelliklerinin yanında, çalışanlarının özel bir seçme-değerlendirme projesi ile işe alındığı ve özel eğitimlerden geçirildiği bir mekan olma özelliğini taşıyor. GQ Bar, konularında bilgili çalışanlarının özenli, titiz hizmeti ile de cemiyet hayatının önde gelenlerinin, eğlence yeme-içme meraklılarının ilk tercihi olmaya aday.


David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

POPÜLER | David Lynch'in Kısa Filmi Pozar Youtube'da

David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

POPÜLER | David Bowie'den Kendrick Lamar'a, Ünlü İsimler Yardım Kampanyasında Buluştu

NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

POPÜLER | NADA'in Yeni Sanat Fuarı 'FAIR' Online Ziyaretçilerini Bekliyor

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

POPÜLER | Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Tenet’te İkinci Fragman

Nostaljik Avrupa Yazını Hatırlatan 7 Film

POPÜLER | Nostaljik Avrupa Yazını Hatırlatan 7 Film

The Last Dance’ın Ardından Aklımıza Kazınanlar

POPÜLER | The Last Dance’ın Ardından Aklımıza Kazınanlar

Daha Fazla Göster