Netflix’teki En İyi Korku Dizileri
Popüler

Netflix’teki En İyi Korku Dizileri

Netflix korku dizisi sevenler için bir cennet. The Haunting Of Hill House gibi hepimizin bayılarak seyrettiği büyük yapımların haricinde keşfedilmeyi bekleyen hayaletler, seri katiller, zombiler ve cadılar dünyası söz konusu… İşte sizin için seçtiğimiz çoğu Netflix'teki en iyi korku dizileri…

Karanlık bir sinema salonunda, dev bir ekranda korku filmi izlemekten daha korkutucu olan belki de tek bir şey var: Kendi evinizde kapkaranlık salonunuzda aynı filmi tek başınıza izlemek! Çünkü muhtemelen sessizliğin tüm evinizi kapladığı sırada mutfaktan gelen gıcırtı veya dolaptan gelen bir tıkırtı hayaletlerden ve zombilerden başka bir şey olamaz! Gözlerinizi ayırmadan izlediğiniz o 6 ya da 10 bölümlük dizi (korku dizileri hiçbir zaman bundan daha uzun olmaz) sizi sabahın ilk ışıklarına uyutmadı ve hayal gücünüzle baş başa bıraktı (uykusuz kalmak o kadar da önemli değil, zaten öyle veya böyle uyumayacağınızı biliyorduk).

Korkmayı sevenler buraya toplanabilirse; Netflix’in Kore zombi salgınlarından Hint şeytani ele geçirme hikayelerine ve FX'in Amerikan korku hikayelerine kadar geniş bir yelpazeden bahsediyoruz. Klasikleşmiş katil palyaçolar, gerçek hayattan hayalet hikayeleri ve uğursuz lanetlerin yanı sıra bolca korkunç animasyon da mevcut. Çünkü Netflix’teki gerçekten en iyi -yani en korkunç- korku yapımlarını sizin için derledik. 

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası