Pandemi Sebebiyle Ertelenen Filmler
Popüler

Pandemi Sebebiyle Ertelenen Filmler

Sinema salonlarının durumu pandeminin gidişatına göre temkinli değişirken, özellikle büyük bütçeli filmlerin takvimi yeniden düzenleniyor.

Fotoğraf: Warner Bros. Pictures

 

Kimi prodüksiyon aşamasında, kimi izlenmeye hazır. Dünyanın dengesi değişmişken, sinema sektörü de alternatif çözümlerle pandemi sürecini atlatmaya çalışıyor. Beklenen filmler için erteleme üstüne erteleme haberleri geliyor. 

Avatar: 2021'den itibaren her yıl bir Avatar devam filmi şeklinde duyurulan çizelge 1 yıl ertelendi. Yeni Avatar'ın planlanan çıkış tarihi 16 Aralık 2022

Sessiz Bir Yer 2 ( A Quiet Place 2): Eylül başındaki gösterim tarihi Nisan 2021 olarak güncellendi. 

The Batman: Planlanan tarihten 5 ay sonrası için randevu veren Batman filmi için tarih Ekim 2021

Candyman: 1992 tarihli filmin devamı için ilk tarih Haziran'dı. Sonra Eylül, derken Ekim 2020 olarak duyuruldu. 

The Eternals: Marvel evreninden, Angelina Jolie ve Salma Hayek'li The Eternals'ın planlanan vizyonu 12 Şubat 2021

The Flash: Uzak tarihli bir projeydi ama işi sağlama alıp 2022 Haziran'ına gün verdi. 

The French Dispatch: Wes Anderson'ın hayal dünyasından yeni bir parça izlemek için şimdilik umut yok. 16 Ekim olarak açıklanan vizyon tarihi iptal edildi. Yenisi de duyurulmadı. 

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya : Yeni Ghostbusters filmi için randevu, geçen Haziran ayınaydı lakin o da gecikti Mart, 2021 oldu. 

Godzilla vs. Kong: Kasım 2020 den Mayıs 2021'e ertelendi. 

The Matrix 4: Devamı ne zaman geliyor diye yıllarıdr sorulan film Mayıs 2021 için umut vermişti. Lakin Nisan 2022'ye yeniden planlandı. 

Görevimiz: Tehlike 7 : Bir sonraki için bile planlanan proje için yeni tarih Kasım 2021

Mulan: Ertleme haberleriyle tanıştığımız ilk büyük projelerden Mulan, resmi ertelemelerin ardından vizyon tarihi, takvimden çıkarıldı. Ne olacak bu beklenen film derken, Disney , Eylül ayında ek bir ücretle dijital platformu Disney+ 'ta Mulan'ı yayınlayacağını duyurdu. 

Ölmek İçin Zaman Yok: Resmi şarkısına kadar yayınlanan, heyecanı taze tutulan yeni Bond filmi için, yeni buluşma dönemi Kasım 2020

Star Wars: Yeni üçleme gelene kadar eskilerin keyfini çıkarmaya devam çünkü 'Her Noel'de yeni bir Star Wars filmi' müjdesiyle başlayan cümledeki her yılın ilki 2023

Tenet: Kısa vadede beklenen projelerden Christopher Nolan eseri Tenet için gün sayanlar sona yaklaştı. Vizyon tarihi 26 Ağustos

Wonder Woman 1984: Temmuz, Ağustos derken, Gal Gadot'lu Wonder Woman için yeni tarih Ekim 2020

 

 

 

İZLE
Deniz Tortum’dan Belirsizlik Çağında Hayatı Olumlama
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası