Prens Charles İlk Moda Koleksiyonunu Çıkarıyor

Prens Charles, kraliyetin hayırseverlik kuruluşlarından biri olan The Prince's Foundation ve Yoox Net-a-Porter iş birliğinde kapsül bir moda koleksiyonu çıkarmaya hazırlanıyor.

15 Kasım 2019

prens charlesFotoğraf: @clarencehouse

Prens Charles ilk moda koleksiyonunu çıkarmaya hazırlanıyor. Kraliyetin hayırseverlik kuruluşlarından biri olan The Prince's Foundation, Yoox Net-a-Porter ile hem erkek hem de kadınlar için kapsül bir koleksiyon üretmek için bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu.

Gelecek yaz bir Sonbahar/Kış koleksiyonuyla başlayacak olan The Modern Artisan koleksiyonu, yüksek teknolojiye sahip sürdürülebilir üretim ile geleneksel tekstil ve veri odaklı tasarımları bir araya getirmeyi amaçlıyor. 

Yoox Net-a-Porter Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Federico Marchetti, "İtalya'da tasarlanıp, İngiltere'de üretilen The Modern Artisan koleksiyonu, yetenek ve teknolojinin sınırlar arasında nasıl etki ettiğinin önemli bir ifadesi olacak. Yoox Net-a-Porter ve The Prince's Foundation arasındaki uzun süreli bir ortaklığın parçası olan bu proje, geleneksel zanaatın dijital olarak aşılanmış yaratıcılıkla kaynaşması için yeni nesil yetenekli kadın ve erkeklerin donatılmasına, sürdürülebilir bir şekilde yardımcı olacak. Son 40 yılını daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye adayan Galler Prensi için bu çok önemli" dedi.

prens charlesFotoğraf: @clarencehouse

Koleksiyon, Net-a-Porter, Mr Porter, The Outnet ve Yoox'da satışa sunulacak ve elde edilen tüm gelir, insanları desteklemeye yardımcı olan The Prince's Foundation'a gidecek.

Prens Charles'ın moda çıkarması elbette son zamanlarda piyasaya sürülen ilk kraliyet moda koleksiyonu değil. Hatırlarsanız Sussex Düşesi bu yaz, Smart Works ile birlikte bir kapsül iş kıyafeti koleksiyonu yaratmıştı.


Andy Warhol Rolünde Jared Leto

POPÜLER | Andy Warhol Rolünde Jared Leto

Sizin İçin Stalkladık: Andrea Pirlo

POPÜLER | Sizin İçin Stalkladık: Andrea Pirlo

Yeni YouTube Serimiz: GQ G.O.G.U.

POPÜLER | Yeni YouTube Serimiz: GQ G.O.G.U.

Dikey Film İzler misiniz?

POPÜLER | Dikey Film İzler misiniz?

Mini Diziler: Tadı Damağımızda Yeni Gözdelerimiz

POPÜLER | Mini Diziler: Tadı Damağımızda Yeni Gözdelerimiz

Pandemi Sebebiyle Ertelenen Filmler

POPÜLER | Pandemi Sebebiyle Ertelenen Filmler

Daha Fazla Göster