Televizyonda sezonun favorileri

Ekranlarda yaz rehabeti sona eriyor. Karşınızda Fargo'dan Gotham'a, The Last Ship'ten Constantine'e yeni sezonun yedi favori dizisi...

08 Eylül 2014

Televizyonda sezonun favorileri

Constantine

Watchmen ve V For Vendetta efsanelerinin yaratıcısı Alan Moore’un bir diğer başyapıtı Hellblazer’ın kahramanı Constantine; Keanu Reeves ve Rachel Weisz faktörlü, vasat sinema filminden sonra bu kez dizi formatında karşımızda. Sıradışı güçleriyle doğaüstü varlıklara karşı savaşan karanlık kahraman John Constantine’le maceraya hazır olun.

(NBC / 24 Ekim)


Fargo

Bu sezon favori filminiz, favori diziniz olacak. Coen Kardeşler’in 1996 tarihli, başyapıt niteliğindeki kara komedisinin ardından aynı adla televizyona uyarlanan ve dünya çapında büyük beğeni toplayan Fargo ekrandaki yeni gözdeniz olmaya aday.

(CNBC-e / 7 Eylül)


A to Z

Beklenmedik How I Met Your Mother finalinin ardından boşluğa düşenlerdenseniz hemen A to Z için ayaklanın. İlk dizide nihayet tanışıp aniden vedalaştığımız anne karakterini canlandıran Cristin Milioti’yle Mad Men’den tanıdığımız Ben Feldman’ı buluşturan romantik komedi A to Z, pek meraklı olduğumuz ilişkiler alfabesinin sırlarını açık edecek.

(NBC / 2 Ekim)


The Last Ship

Gezegendeki insan varlığının yüzde 80’ini silip süpüren virüse karşı dünyanın tek umudunun bir gemide görev yapan askerler olduğunu ve bu senaryonun yönetmeninin Michael Bay olduğunu söylersek aksiyonun dozunu hayal edebilirsiniz herhalde... Bilimkurgu ve macerayı seviyorsanız The Last Ship, ekran karşısına çivileyecek.

(CNBC-e / 8 Eylül)


Gotham

Batman’den önce Gotham şehri sokaklarında olan biteni, emektar dedektif James Gordon’ın polis teşkilatındaki ilk zamanlarından itibaren konu alan Gotham; Joker, Penguin, Riddler, Scarecrow ve Catwoman gibi Kara Şövalye’nin azılı düşmanlarının geçmişini de gözler önüne serecek. Takipte kalmakta fayda var.

(Fox / 22 Eylül)


iZombie

Bir zombi olsam, ellerim nedensizce havada, anlamsız sesler çıkararak beyin peşinde koşsam diye düşündünüz mü hiç? Veronica Mars’ın yapımcısı Rob Thomas düşünmüş olacak ki zombiye dönüşen bir tıp öğrencisinin hikayesini anlatan kara komedi iZombie projesinin başına geçmiş. Rose McIver’ın canlandırdığı ve yediği beyinlerdeki hatıralara sahip olmak gibi enteresan bir huya sahip sarışın zombi Liv Moore’la randevumuz sezon arasından sonra.

(The CW)


The Last Man on Earth

Gerçekçi olalım; dünyadaki tüm insanlar bir sebepten yok olduğunda, muhtemelen hayatta kalan tek kişi, sizin bizim gibi sıradan bir adam olacak. İşte 2022 yılında bir sabah uyanıp dünyada yalnız olduğunun farkına varan Will Forte, o adam. Sezon arasına daha birkaç ay olsa da, bu son derece eğlenceli fütüristik olasılıkta, onunla tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

(Fox)


Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

POPÜLER | Glastonbury İle Bütünleşen İkonik Performanslar

Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

POPÜLER | Sizin İçin Sırada Hangi Dizi Var?

Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

POPÜLER | Kullandığınız Ürünlerin Vegan Olması Tek Başına Yeterli Mi?

İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

POPÜLER | İngiltere'nin Yeni Efendisi: Liverpool

Öteki Dünya Dizileri

POPÜLER | Öteki Dünya Dizileri

Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

POPÜLER | Bu Yaz Evinizde Bar Kurmanız İçin Gerekenler

Daha Fazla Göster