Yeni Space Jam Filmi Tamamlandı, Filmdeki LeBron Forması da Ortaya Çıktı
Popüler

Yeni Space Jam Filmi Tamamlandı, Filmdeki LeBron Forması da Ortaya Çıktı

Filmin başrolü, NBA süperstarı LeBron James prodüksiyonun tamamlanması şerefine bir teşekkür konuşması yayınladı. Ve filmde giydiği (yani gelecek yılın en popüler) formasının ilk görüntüleri de paylaşıldı.

Space Jam efsanesinin beklenen devam filmi için hayranlar kadar LeBron James de heyecanlı. Yapım aşamasının bitişinde tüm ekibe bir teşekkür konuşması yayınlayan James, projenin hayatındaki önemini anlattı. 

'Size karşı dürüst olacağım, bu projeyi ilk duyduğumda, asla geri çeviremem, bu Space Jam büyürken izlediğim, idol olarak gördüğüm insanların filmi' dedi. 

Konuşmasının devamında Cleveland yakınlarındaki küçük kasabadan çıkan bir Afro-Amerikan olduğuna değindi ve annesinin yaşadığı zorlukları ekledi. 

'İç şehirlerden birinde yaşayan Afro-Amerikan bir çocuk olarak, başarmanın yolu yok gibidir. Aslında içinde bulunduğum durumları düşünüyorum, bugün 3 çocuk sahibi Afro-Amerikan bir yetişkin olarak bulunduğum yere bakıyorum ve bu proje benim için ekstra önemli' dedi. 

Filmin belki de en çok satacak ürünlerinden LeBron'un Space Jam forması da yayınlandı.  Pandemi sebebiyle ertelenen geciken çok ypaım var fakat işler planlandığı gibi giderse. 2021 yazında ( 16 Temmuz ) . Space Jam'in yeni filmiyle bir nesil, hayatından bir dönemi hatırlayıp iyi vakit geçirecek, ve pek çok kişi bu eğlenceli dünya ile yeni tanışacak. 

 

 SpaceJam2

 Kaynak: Warner Bros. Pictures

 

İZLE
Kara mı Kara Komik mi Komik?
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası