Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

Uzun saçlardan sonra şimdi de daha havadar saç stillerine ilham veren Harry Styles'ın yeni görünümünü siz nasıl buldunuz?

06 Eylül 2019

Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

Harry Styles stilinin imzalarından biri hiç şüphe yok ki yıldızın saçları. Yumuşak bukleler ve dağınık bir şekillendirmeyle kendine has bir görünüm yaratan Harry, ultra uzun saçlardan biraz daha kısa ve retro kesimlere yıllar içinde birçok farklı saç modeliyle karşımıza çıkmıştı.

harry-styles-red-carpet-celebrity-hair-long-style

Uzun saçlara ilham veren ünlü centilmenlerden olan Harry Styles'ı neredeyse hiç kısa saçla görmedik diyebiliriz, ta ki birkaç gün öncesine kadar. Yaz sezonunun bitiminde saçlarında radikal bir değişime giden başarılı artist, oldukça kısa, dağınık bir kesim ve kirli sakallarıyla karşımıza çıkıyor. 90'ların Indie stilini anımsatan bu yeni modelin kilit noktası saçlardaki dokulu ve eforsuz bitiş.

Her ne kadar sakin bir görünüm olsa da Harry Styles'ın kısa saçları, şarkıcının hayranları arasında ufak çapta bir tartışma başlattı diyebiliriz. Kimileri Harry'nin bu değişikliğe ihtiyacı olduğunu savunurken bazı hayranlar ise genç yıldızın imzası olan saçlarını kısacık bir modelle takas etmesini kabullenemiyor. Uzun saçlardan sonra şimdi de daha havadar saç stillerine ilham veren Harry Styles'ın yeni görünümünü siz nasıl buldunuz?

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

HARRY STYLES. (@thisharrystyles)'in paylaştığı bir gönderi ()


Platin Saçlarıyla Justin Bieber

SAÇ | Platin Saçlarıyla Justin Bieber

Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

SAÇ | Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

Jake Gyllenhaal'un Yeni Saç&Sakal İmajı

SAÇ | Jake Gyllenhaal'un Yeni Saç&Sakal İmajı

Kazanmak Kafada Başlar

SAÇ | Kazanmak Kafada Başlar

GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

SAÇ | GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

Saçlarınızın Yeni Kurtarıcısı: Authentic Beauty Concept

SAÇ | Saçlarınızın Yeni Kurtarıcısı: Authentic Beauty Concept

Daha Fazla Göster