Travel

TRAVEL by VOGUE & GQ Türkiye İlk Sayısı Çıktı

Tüm dünyayı etkisi altına alan değişen bu tatil anlayışından yola çıkarak Vogue Türkiye ile GQ Türkiye 2021 Yaz sezonuna özel bir seyahat dergisi için güçlerini birleştiriyor. Travel by Vogue & GQ ilk sayısı çıktı.

travel

Hepimiz yola çıkmayı ve seyahat etmeyi oldukça özledik. Yaşadığımız sürecin hayatımıza getirdiği değişikliklere uyum sağlamaya çalışırken tatil kelimesine ise yeni anlamlar yüklemeye başlıyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan değişen bu tatil anlayışından yola çıkarak Vogue Türkiye ile GQ Türkiye 2021 Yaz sezonuna özel bir seyahat dergisi için güçlerini birleştiriyor.

 

travel

Türkiye’nin dikkat çeken tarihi değerleri; uyurken yıldızları seyredebileceğimiz “bubble” oteller; karbon izi bırakmayan çevre dostu tren yolculukları; “kendi ritminizi bulun” ilkesiyle her detayın sürdürülebilirlik ekosistemine katkı sağlaması misyonuyla oluşturulan tatil köyleri; 2021 Yaz sezonunda güney sahillerinde kapılarını açan pop-up restoran ve sanat galerileri, zincir otellerin bünyesine kattıkları karavan, glamping ve cruise deneyimleri; açık hava doğa turları; Ayvalık, Kaş, Dominik, Mallorca, Likya Yolu özel rehberleri ve daha fazlası Travel by Vogue & GQ dergisinde.

 

travel

TRAVEL by Vogue & GQ Türkiye 2021 Yaz sayısı raflarda ve dijital platformlarda.

İZLE
TRAVEL by VOGUE & GQ
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası