Kusursuz Tıraşın Yeni Sırrı FOREO’da Gizli
Wellness

Kusursuz Tıraşın Yeni Sırrı FOREO’da Gizli

İsveç’in ünlü kişisel bakım markası FOREO, kusursuz tıraşın sırlarını erkeklerle paylaşıyor.

Her erkeğin sakal konusunda farklı tercihleri olabiliyor. Ancak geride muhteşem görünen bir cilt bırakan kusursuz bir tıraş deneyimi yaşamak istemez misiniz? Eski çağlardan beri erkeklerin en önemli alışkanlıklarından biri olan tıraş aslında düzenli yapıldığında cildin enerjik, genç ve taze bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Kusursuz ve sinekkaydı bir tıraşın ise kendine özgü bir hazırlık dönemi var.

Bütün erkeklerin sakal ve bıyıklarının aynı yapıda olmadığını düşünürsek bu hazırlığın önemi daha da artıyor. Toplum içerisinde genel bir kanı olarak tıraştan önce duş alınması öneriliyor, duş sırasındaki nemin ve buharın kıl köklerini yumuşatmasıyla yakın daha mümkün oluyor. Ancak FOREO’nun LUNA 2 for Men ürünü ile duş almadan kıl köklerinin yumuşamasını sağlamak mümkün. Sadece dakikalar içerisinde cildinizi derinlemesine temizleyen LUNA 2 for Men ile cildinizdeki kir ve yağdan %99.5 oranında arınabilirsiniz. T-Sonic titreşimleriyle cildinizde peeling etkisi yaratacak olan LUNA 2 for Men, cildinizdeki ölü derinin arındırılmasına da yardımcı olacak. Kusursuz cildinizle birlikte yıl boyunca tıraş sayınızı yarıya indirecek olan bu ürün, sakal problemlerinizi de en aza indirecek.

 

19-06/26/luna2formen_model-1.jpg

 

LUNA 2 for Men ile cildinizi iyice temizledikten sonra köpük, jel ya da krem formunda bir tıraş ürününü uygulayın. Ardından kaliteli bir tıraş makinesiyle tıraşınızı tamamlayın. En son olarak da tıraşın ardından yüzünüzü soğuk suyla yıkayın ve mutlaka nemlendirici kullanın. Nemlendiricinizi sürdükten sonra ise LUNA 2 for Men’in anti-aging etkili masaj yapan arka yüzünü kullanıp kırışıklarınızın azalmasını ve cildinizin sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve Always Fashion e-mağazalarında bulabileceğiniz LUNA 2 for Men’i mutlaka deneyimleyin.

İZLE
#SeninİçinTıraşınKonuşsun
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası