Selin Say

Selin Say
Bakım

Yüz Lekelerine Karşı En İyi Ürünler

Güneşli günlerde cildinizi yeterince korumadıysanız şu dönemde lekelerle karşılaşmanız muhtemel. Piyasada güneş lekesi veya hiperpigmentasyon olarak bilinen koyu lekelerin giderilmesine yardımcı pek çok ürün var. İçeriklerine bakıp inceliyoruz, işinize yarayabilecekleri listeliyoruz.
Yazı Selin Say
Selin Say
Bakım

Ayak Bakım Rutini

Ayak bakımının ne kadar önemli olduğunu yaz gelince daha iyi anlıyoruz. Üç basit adımda, tırnaklar, pürüzler, kuruyan deriler için bu adımları takip edin.
Yazı Selin Say
Selin Say
Bakım

Güçlü Saçlar İçin En İyi Ürünler

Saç dökülmesi sık görülen, kaygılı bir rüya olabilir. Bu durumdan tamamen kaçmak zor olsa da, iyi bir saç bakımıyla süreci yavaşlatmak ve saçları güçlendirmek mümkün. Saç dökülmelerine karşı en iyi ürünleri listeledik.
Yazı Selin Say
Selin Say
Wellness

Netflix Bizi Gevşetmeye Kararlı

Stresli, gergin, bunalmış, yorgun hissettiğinizde ya da iyi bir gece uykusuna ihtiyaç duyduğunuzda da, uykusuz gecelerinizin bir sebebi Netlifix'e başvurabilirsiniz. Uyku düzenimizin ve kaygı seviyelerimizin ayarı günlük hatta anlık olarak değişiyor. Headspace, izleme platformundaki yeni yayınıyla nasıl hissettiğinize bağlı olarak çeşitli egzersizlerle yol gösterici olabilir. Daha önce izlediğiniz bir dizinin tekrarıyla vakit geçirmektense şans vermeye değer.
Yazı Selin SayFotoğraf Netflix
Selin Say
Wellness

Bakımlı Erkeklere: Siyah Nokta Nedir, Nasıl Temizlenir?

Farklı ürünleri bir arada kullanarak birkaç adımda siyah noktalardan nasıl kurtulacağınızın yol haritasını çizdik.
Yazı Selin Say
Selin Say
Bakım

Vegan Bakım Ürünleri Rehberi

Sadece yediklerinin değil, bakım için kullandıklarının da vegan olmasını isteyenler için ürünler çeşitleniyor. İşte bakım dünyasından vegan alternatifler.
Yazı Selin Say
Selin Say
Popüler

2021 Yazında Beklenen Diziler

İzleyecek ne kaldı ki? diye soranlara cevaben, platformlar yaz ayları için hareketli. Beklenen komediler, iddialı korku-gerilim uyarlamaları ve daha fazlası...
Yazı Selin Say
Selin Say
Popüler

Yolculuğa Çıkaran Filmler

Filmlerin gücünü yeni yerler görmek ya da gittiğiniz lokasyonları bir de kurgu hikayelerle hatırlamak için kullanın. Listedeki bu filmlerden bazıları favori şehrinizde, bazıları hiç ayak basmadığınız yerlerde, ama hepsi kaptırıp gidince yolculuğa çıkarma etkisine sahip.
Yazı Selin Say
Selin Say
Wellness

Netflix’le Nasıl Uyudum?

"Headspace Guide to Sleep" uykusuzluğa çare olabilir mi? Netflix&Chill sonunda gerçek anlamlı tanımını bulmuş olabilir. Yedi bölümlük seriyi izleyip nasıl uykuya geçtiğimi anlatıyorum.
Yazı Selin SayFotoğraf Netflix
Selin Say
DAHASI+

Yeni Başlayanların Bile Bakabileceği Ev Bitkileri

Ne kadar su, ne kadar ışık gerekir? Yerini sevdi mi? Bitkiler onlara önem gösterdiğimiz sürece evimizde. Gözünüz korkmasın! Bu bitkilerin bakımı kolay.
Yazı Selin SayFotoğraf Getty Images
Selin Say
Popüler

10 Zaman Döngüsü Filmi

Gerilim, aksiyon ya da romantik komedi fark etmez. Zaman bazı filmlerde bir döngüden ibaret. Olaylar tekrar tekrar yaşanıyor peki sonunda n'oluyor? Palm Springs'in beklenmedik performansı sonrasında biraz arşiv karıştıyor ve izlemesi keyifli on filmi listeliyoruz.
Yazı Selin Say