Zamanda Yolculuk
Yeme-İçme

Zamanda Yolculuk

Özel bir gastronomi deneyimi için direksiyonu Pera'ya çevirin. Çok Çok ailesinin son üyesi Çok Çok Pera'da tarihi ambiyansa eşlik eden uzak doğu lezzetleri özgün bir deneyim sunuyor.

1930’lara doğru bir yolculuğun sözünü veriyor Çok Çok Pera. 30’lu yılların ruhunu taşıyan, detaylarıyla ilgi çeken yapı, Agatha Christie ve Ernest Hemingway gibi 20. yüzyılın öncü gezgin ve kaşif isimlerinin uğrak yeriyken, şimdilerde onlardan ilham alarak büyüyor. Çok Çok Pera, eski Amerikan Konsolosluk Kompleksi’nin ek binasında “Contemporary Thai” konsepti ile yer alıyor; Tayland ve Güneydoğu Asya’dan getirilen baharat ve bitkilerle eşsiz lezzetler yakalıyor.

Çok Çok

Buraya yolu düşmüş isimlerin hatırasını canlı tutan Çok Çok Pera, girişte Ernest’s Bar ile selamlıyor misafirlerini.

Bar Master Fatih Akerdem imzalı; Hemingway’in favori kokteyllerini, Thai bitkileri, baharatları, meyveleri ve soslarıyla lezzetlendirilmiş özel Thai kokteyllerini ya da seçimlerinize özel hazırlanacak 60’a yakın Negroni twistlerini deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çok Çok

Çok Çok Pera’nın Agatha’s Room, Orchid Room ve Isan Room’dan oluşan restoran kısmı da bulunuyor. Burada uzun yıllar Tayland Kraliyet Ailesi’nin baş aşçılığını yapmış olan “Royal Chef ” Khun Nuch’un özenle detaylandırılmış Thai menüsü yine bu tarihi ambiyansta servis ediliyor.

Çok Çok Pera

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası