Cinsellik ve İlişkiler İle İlgili Sorularınız Burada Cevaplanıyor: Adına da Derler Seks
DAHASI+

Cinsellik ve İlişkiler İle İlgili Sorularınız Burada Cevaplanıyor: Adına da Derler Seks

GQ Türkiye podcast yayınları farklı konularla devam ediyor. Seks ve cinsel hayata dair en temel soruların cevabı Özgür Uysal’ın, terapist Canset Tütüncüoğlu ile hazırladığı podcast serisi Adına da Derler Seks’te.

Cinsel kimlik, cinsel yönelim kavramları nelerdir? Doğuştan mı gelir? Sonra mı edinilir? Çocuklarda cinsel gelişim nasıl şekillenir? Cinsel fetişler nasıl gelişir? Tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabını arayan bir Cinsellik 101 sohbetinin tamamını pek çok platformda yayınlanan Adına da Derler Seks yayınında dinleyebilirsiniz.

 

Serinin devamında mastürbasyon, ereksiyon problemleri, erken boşalma gibi özellikle erkekleri ilgilendiren konularla birlikte ilişkide aldatma ve aldatılma, güven problemleri ve çözümleri gibi konular da yer alıyor. İlişkiler ve cinsellik hakkında herkesi bir şekilde ilgilendiren, size olmasa da bir arkadaşınıza lazım olabilecek tüm konular, Özgür Uysal’la Adına da Derler Seks podcast yayınında. Dinleyin, paylaşın, hep birlikte bilgilenelim. Aklımızda soru işareti kalmasın. 

 

Spesifik sorularınızı da Instagram hesabımızdan konu ile ilgili yayınladığımız hikayelere cevap olarak iletebilirsiniz. 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası