Sexting Nasıl Yapılır?
İlişkiler

Sexting Nasıl Yapılır?

Lütfen ama lütfen patlıcan emojisi göndermeyin. İyi bir sexting sizi ileriye taşır -hatta birbirinize çıplak fotoğraf bile atabildiğiniz bir noktaya gelebilirsiniz- ama sürece saygı duymanız gerek. Azgın düşüncelerinizi bir anda paylaşarak sohbete girişemezsiniz. Sizin için sextingi nasıl başlatabileceğinize dair birkaç ipucu ve kaçınmanız gereken tehlikeleri listeledik.

Evet, içinde yaşadığımız, bildiğimiz toplum pek çok alanda çok değişti ve gelişti ama milattan önceden beri hala aynı olan bir şey var: İnsanlar yalnız -buna bağlı olarak cinsel olarak da yalnızlık çekiyorlar. Jennifer Aniston’ın eski sevgilisi John Mayer’ın Instagram’da yaptığı canlı yayına yorum atması -milyonların gözü önünde- Dua Lipa’nın Good In Bed isimli şarkısında ay ışığında iyi bir “boru” sözlerine yer vermesi, hatta çiftleşme konusunda sıkıntı yaşayan iki pandanın yakınlaşması dahil herkesin aslında ne kadar yalnız ve bazı konularda yalnızlık çektiğini gösteriyor. 

Pandemi öncesinden beri birlikte yaşadığınız bir sevgiliniz yoksa -tek gecelik ilişki yaşamayı tercih etmiyorsanız- muhtemelen şu anda cinsel olarak çektiğiniz yalnızlık seviyesi arşa çıkmış durumda. Yalnız değilsiniz -emin olun değilsiniz… Ancak seks yapmadan yıllar da geçirebilirsiniz dolayısıyla bu arayı çok uzatmamak da fayda var. Geriye tek bir çözüm kalıyor: Sexting

Drexel Üniversitesi tarafından yapılan araştırma, çoğu yetişkinin daha önce sexting yaptığını ve çoğunluğun da bu fikre açık olduğunu gösteriyor. Yıl 2022 dolayısıyla tabii ki sexting seçenekleriniz dahilinde. Tabii ki bir “ama” var! İyi bir sexting sizi ileriye taşır -hatta birbirinize çıplak fotoğraf bile atabildiğiniz bir noktaya gelebilirsiniz- ama sürece saygı duymanız gerek. Azgın düşüncelerinizi bir anda paylaşarak sohbete girişemezsiniz. Sizin için sextingi nasıl başlatabileceğinize dair birkaç ipucu ve kaçınmanız gereken tehlikeleri listeledik.

Bu içerik ilk olarak  GQ US websitesinde yayınlanmıştır.

ONLINE FLÖRT ADABI

 online flört

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası