Tek Gecelik İlişkilerin Dile Getirilmeyen 7 Kuralı
İlişkiler

Tek Gecelik İlişkilerin Dile Getirilmeyen 7 Kuralı

İster “Friends-with-benefits” durumu olsun ister her şeyin yolunda gittiği bir Tinder randevusu olsun, herkesin ertesi sabah mutlu uyanmasını sağlamanın yolu burada.

Genel görüşün aksine, sevdiğiniz biriyle seksin her zaman daha iyi olduğu fikrine karşıyım. Bana göre seks basketbol gibi: Tek başınıza veya başkalarıyla, farklı tempolarda yapabileceğiniz zevkli bir aktivite. Ve tek maçlık bir oyun bazen oldukça eğlenceli olabilir.

Kendinizi adadığınız tek eşli bir ilişkide yaklaşık dört yıl geçirdikten sonra partneriniz genellikle neler yapmaktan hoşlandığınıza dair aşağı yukarı dört beş şeyi bilir. Muhtemelen nelerden zevk aldığınıza ve almadığınıza ilişkin bir sohbet gerçekleştirmişsinizdir. Artık “biraz daha sola” demekten çekinmiyorsunuzdur. Ama aynı kişiyle, şu anda mutfağın tavanındaki su lekesi için ev sahibini kimin arayacağına dair ufak bir soğukluk yaşıyorsanız, tek gecelik ilişkilerin aksine yaptığınız seks alışkanlıkmış gibi hissettirmeye başlayabilir. 

Tek gecelik seks, elbette yeniliklerden veya ara sıra samimiyet eksikliğinden muzdarip olabilir - hepimizin bu tarz tek gecelik hikayeleri var. Ancak kabul edelim ki tek gecelik seks bir takım yenilikler de sunar. Örneğin orada yaşama arzunuz olmasa bile otelde bir gece geçirmek eğlencelidir. Aynı şekilde yeni bir kişiyle tanışıp aynı akşam bir şeyler yaşamanın da seksi ve eğlenceli bir tarafı var.

Tek gecelik ilişkiler oldukça hassas bir konu olduğundan sizin için bir yönerge rehberi hazırladık. İşte

ipuçları.

GQ US

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası