DAHASI+

Yüzerek Fark Yaratan İnsan: Mehmet Vefa

#DockersChallengers Sonbahar/Kış 2019 sezonu için güçlerini profesyonel yüzücü Mehmet Vefa ile birleştirdi.

Erkek modasının önemli markalarından Dockers, çok çalışan babalar onuruna profesyonel yüzücü Mehmet Vefa’yı yeni #DockersChallengers olarak tanıttı. Bu ‘challenger’ kavramı yüksek idealleri olan ve hayallerinin peşinden gitmeyi ihmal etmeyen insanların için tanımlanırken, ünlü marka bizlere Mehmet Vefa’nın çok özel bir hikayesini paylaşıyor. Erken yaşta geliştirdiği yüzme tutkusundan ilham alan Mehmet Vefa, su sevgisini paylaşmaktan çekinmeyen bir isim. Her yaş grubundaki çocuklara eğitim vermek için Wufi Yüzme Okulu’nu kuran Vefa, hazırladığı programlarla çocukların erken yaşlardan itibaren yüzme ile birlikte güçlü ve bağımsız bir düşünce yapısını geliştirmesine yardımcı oluyor. Yüzmenin sadece fiziksel bir aktivite olmadığını savunan Vefa, yüzmenin arkadaşlık, takım çalışması ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı olduğunun altını çiziyor.

 19-06/13/3.jpg

Mehmet Vefa kurduğu ekiple birlikte her an yeni bir şeyler öğrenmeye ve öğretmeye çalışıyor. Su sporları erken yaşlardan itibaren çocukların hayatlarında entegre etmeyi amaçlayan bu ekip ayrıca Down sendromlu, hiperaktif ve işitme engelli özel ihtiyaçları olan çocuklara ücretsiz dersler sunuyor. Ailesiyle sıkı bağları olan Mehmet Vefa, baba olmanın önemini her an vurguluyor. Bir #DockersChallenger olarak oğluna örnek olabilmek için hayatını ailesiyle birlikte doyasıya yaşıyor.

19-06/13/2.jpg

 

Vizyoner bir girişimci ve sevgi dolu bir baba olarak karşısına çıkabilecek zorluklar için de her şeye hazır olması gerekiyor. Dockers’ın streç teknolojisi ile sunulan Smart Series ise Vefa’nın ilk tercihi oluyor. Dört yönlü esneyebilen streç kumaşı ve benzersiz tasarımıyla göz dolduran Smart 360 Flex Downtime, gerek seyahat ederken gerekse ailenizle zaman geçirirken ideal bir pantolon olarak karşımıza çıkıyor. Bu babalar günü için Mehmet Vefa’nın hikayesinden ve stilinden ilham alın.

19-06/13/ekran-resmi-2019-06-13-152811.png

İZLE
Balat'ta bir kahve atölyesi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası