#BenimAntrenörüm Başlıyor

GQ erkeğinin sağlıklı yaşamı her yönüyle uyguladığını ya da uygulamak hevesinde olduğunu biliyoruz. Bugünden itibaren yeni bir seriye başlıyoruz: #BenimAntrenörüm. Alanında en iyi antrenörler 1 ay boyunca her gün GQ.com.tr‘de günlük antrenman programını sizinle paylaşacak. #BenimAntrenörüm’ün ilk konuğu Technogym Wellness Company Kurumsal Wellness Uzmanı Hakan Demiray.

14 Kasım 2016

#BenimAntrenörüm Başlıyor

Spor salonuna gitmek yetmez, oradaki zamanınızı ve kullandığınız her ekipmanı doğru değerlendirmeniz gerekir. Spor salonuna gidemiyorsanız bile, evde veya dışarıda sağlıklı yaşamanın ve doğru antrenmanın sırlarını öğrenip uygulayabilirsiniz. Ve elbette unutmamamız gerekir ki sağlıklı yaşamın yolu yalnızca spor yapmaktan geçmiyor: Bu da bir yaşam felsefesi… İçinde yaşantınızla uygun beslenmeyi, güç kazandıran sporlar yapmayı, doğayla barışmayı, doğru nefes almayı, sağlıklı düşünmeyi ve daha birçok gizli kuralı barındırıyor.

İşte #BenimAntrenörüm bu noktada devreye giriyor. Sizin için seçtiğimiz antrenörler her ay farklı program önerileriyle sağlıklı yaşamı tümüyle hayatımıza taşıyacak.

Her sabah paylaştığımız videolarda belli noktalara yoğunlaşan antrenmanlar ve wellness tüyoları bulacaksınız. #BenimAntrenörüm bu ay, Technogym Wellness Company Kurumsal Wellness Uzmanı Hakan Demiray ile başlıyor.

İlk antremanı izlemek için tıklayın.

16-11/14/hakan-demiray-benim-antrenorum-gq-1.jpg

 


Hızlı Kalori Yakmanıza Yardımcı Olacak Antrenmanlar

FITNESS | Hızlı Kalori Yakmanıza Yardımcı Olacak Antrenmanlar

Michael B. Jordan “Creed II” İçin Nasıl Hazırlandı?

FITNESS | Michael B. Jordan “Creed II” İçin Nasıl Hazırlandı?

Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 5 Egzersiz

FITNESS | Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 5 Egzersiz

Evinize Uygun En Etkili Fitness Ekipmanları

FITNESS | Evinize Uygun En Etkili Fitness Ekipmanları

Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

FITNESS | Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

#GQEvde: En Etkili Spor Ekipmanları

FITNESS | #GQEvde: En Etkili Spor Ekipmanları

Daha Fazla Göster