#BenimAntrenörüm Başlıyor

GQ erkeğinin sağlıklı yaşamı her yönüyle uyguladığını ya da uygulamak hevesinde olduğunu biliyoruz. Bugünden itibaren yeni bir seriye başlıyoruz: #BenimAntrenörüm. Alanında en iyi antrenörler 1 ay boyunca her gün GQ.com.tr‘de günlük antrenman programını sizinle paylaşacak. #BenimAntrenörüm’ün ilk konuğu Technogym Wellness Company Kurumsal Wellness Uzmanı Hakan Demiray.

14 Kasım 2016

#BenimAntrenörüm Başlıyor

Spor salonuna gitmek yetmez, oradaki zamanınızı ve kullandığınız her ekipmanı doğru değerlendirmeniz gerekir. Spor salonuna gidemiyorsanız bile, evde veya dışarıda sağlıklı yaşamanın ve doğru antrenmanın sırlarını öğrenip uygulayabilirsiniz. Ve elbette unutmamamız gerekir ki sağlıklı yaşamın yolu yalnızca spor yapmaktan geçmiyor: Bu da bir yaşam felsefesi… İçinde yaşantınızla uygun beslenmeyi, güç kazandıran sporlar yapmayı, doğayla barışmayı, doğru nefes almayı, sağlıklı düşünmeyi ve daha birçok gizli kuralı barındırıyor.

İşte #BenimAntrenörüm bu noktada devreye giriyor. Sizin için seçtiğimiz antrenörler her ay farklı program önerileriyle sağlıklı yaşamı tümüyle hayatımıza taşıyacak.

Her sabah paylaştığımız videolarda belli noktalara yoğunlaşan antrenmanlar ve wellness tüyoları bulacaksınız. #BenimAntrenörüm bu ay, Technogym Wellness Company Kurumsal Wellness Uzmanı Hakan Demiray ile başlıyor.

İlk antremanı izlemek için tıklayın.

16-11/14/hakan-demiray-benim-antrenorum-gq-1.jpg

 


Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

FITNESS | Chris Hemsworth’dan Sporculara Özel Uygulama: Centr

Daha Fazla Göster