Fitness

21 Gün Boyunca Hem Ruhuzu Hem de Bedeninizi Besleyin

Hem ruhunuzu hem de bedeninizi doyurmayı amaçlayan atölye çalışmaları 21 gün boyunca Hilisde City Club Etiler'de!

19-03/14/hillside-city-club_iyi-hissetmenin-21-gunu_1-3-1552555521.jpg

“İyi hissettirme” misyonuyla yola çıkan Hillside Leisure Grup’a bağlı Hillside City Club, rutini kıran ve iyi hissettiren deneyimlerle ezberbozuyor. “İyi Hissetmenin 21 Günü” adı altında 11 Mart’ta başlayan etkinlik, yalnızca fitness konusunda değil, her anlamda ruhunuzu beslemeyi hedefliyor.

Hillside’ın yenilikçi programında yerini alan ve dışarıdan katılıma açık dersler arasında; Hillside’ın ezberbozan egzersizi Jungle Challenge, DJ eşliğinde sabah kardiyosu Morning DisGo ve Hillside’in koşulan kilometre kadar fidan bağışı yapılan Run For Green koşuları, yer alan çalışmalardan bazıları. 21 Mart Perşembe günü dolunay eşliğinde yapılacak Under Armour ile Full-Moon Run ise şehirde bambaşka bir deneyim yaşama imkanı sunmayı hedefleyen en heyecan verici atölye.

19-03/14/hillside-city-club_iyi-hissetmenin-21-gunu_1-1.jpg

Kültür sanat etkinliklerini bulabileceğiniz programda; sanatla eğlenceyi birleştiren Sedef Gali ile Art Theraphy’nin deneyimsel atölye çalışmalarını da deneyimlemek mümkün. 21 gün boyunca bedeninizi beslerken, iyi hissettiren filmleri de es geçmeyen Hillside, her Perşembe ING Cinecity’de sinema tutkunlarına kült ve unutulmaz filmler sunuyor.  

İstanbul Moda Haftası yaklaşırken başarılı iki tasarımcı, Meltem Özbek ve Niyazi Erdoğan, 2019’un sezona yön veren trendleriyle ilgili katılımcıları bilgilendirecek.

Dedik ya, bu etkinlik her anlamda sizi doyuracak. Midenizi de unutmayan Hillside, yemek kültürü yazarı Cemre Narin ile yemeğin geleceğinin konuşulacağı lezzetli buluşmayı da programına katıyor.

31 Mart'a kadar sürecek atölye Hillside üyesi olmayan misafirler de deneme imkanı bulacak. Etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası