Genç yarışçıya veda

Pistlerden bir yıldız daha kaydı. Geçen Ekim ayında, Suzuka Pisti’nde geçirdiği trajik kazadan bu yana komada bulunan Formula 1 pilotu Jules Bianchi verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

22 Temmuz 2015

Genç yarışçıya veda

Formula 1 dünyası bir kez daha genç bir yarışçının yasını tutuyor. Kariyerine karting ile başlayan ve 17 yaşından beri profesyonel olarak yarışan Jules Bianchi pistlerin en yetenekli genç isimleri arasında gösteriliyordu.

2013'te Marussia Formula 1 Takımı'yla sözleşme imzalayan Bianchi, geçtiğimiz yılın Ekim ayında katıldığı Japonya Grand Prix'sinde geçirdiği kaza sonucu kafasından ciddi şekilde yaralandı.

Islak yol koşulları nedeniyle kontrolü kaybedip pistin dışına çıkan ve bariyerlere çarpan Sauber takımından Adrian Sutil'in otomobilini çekmeye gelen araçla çarpışan Fransız yarışçı, yapay komadan uyandırılmasının ardından ülkesine nakledilmişti.

25 yaşındaki Jules Bianchi, doğduğu şehir olan Fransa’nın Nice kentinde ailesinin yanı sıra F1 camiasından Mercedes’in yıldız pilotu Lewis Hamilton, Lotus pilotu Romain Grosjean, FIA başkanı ve eski Ferrari takım sorumlusu Jean Todt’un da katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.


#GQEvde: En Etkili Fitness Ekipmanları

FITNESS | #GQEvde: En Etkili Fitness Ekipmanları

Koşmaya Engel Değil!

FITNESS | Koşmaya Engel Değil!

#GQEvde: Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

FITNESS | #GQEvde: Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

#GQEvde: Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi Antrenmanı Keşfedin!

FITNESS | #GQEvde: Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi Antrenmanı Keşfedin!

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Daha Fazla Göster