Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Hillside Outside aktif yaşamak isteyenlere farklı deneyimler sunuyor.

24 Ekim 2019

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

“İyi hissettirme” misyonuyla yola çıkan Hillside City Club, “Hillside Outside” konseptli etkinlikleriyle tüm spor severlere benzersiz deneyimler yaşatıyor. Rutinin dışında ve ezberbozan etkinlikleriyle yoğun şehir yaşamını keyifli bir deneyime dönüştüren Hillside Outside, İstanbul’un farklı mekanlarından ve yerlerinde bu deneyimleri gerçekleştiriyor.

 

Boğaz manzarasında Piyano Eşliğinde Cycle

Müzik ve sporu sıra dışı şekilde bir araya getiren Hillside Outside, “Cycle with live Piano” adlı etkinliğinde piyanist Şevki Karayel’in notalarını spor severler ile buluşturdu. Piyano resitalinin yanı sıra DJ performansı ile de tam bir gündüz partisi tadında geçen etkinlikte 60 kişi İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarasıyla pedal çevirmenin keyfini yaşadı. Alanında en iyileri olan Hillside eğitmenleri eşliğinde gerçekleşen “CrossFit Sunday Challenge” etkinliğinde ise katılımcılar Boğaz kıyısında antrenman yapmanın keyfini yaşadı. Son olarak bedenin sınırlarını koşarak aşmak isteyenler için ise “Bebek Run & Partners Challenge” adlı etkinlik alternatif  bir program daha sundu.

 

Hillside

 

Tüm Aile İçin Spor

27 Ekim Pazar saat 10:30’da Hillside Etiler’in açık hava mekanında kurulan CrossFit parkurunda düzenlenecek “Hillsider Kids & Family Survivor” ise, çocukları ve ailelerini bir araya getirecek. Aileler ve çocuklar birlikte koşu yarışları ve burpee yapacak, engellerin altından geçerek heyecanlı bir gün geçirecek birbirinden farklı etkinlikleriyle spor severleri tek bir çatı altında buluşturan Hillside City Club, Kasım ve Aralık aylarında da etkinliklerine devam edecek.

 

Hillside

 

Hillsiderlara ücretsiz olan etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi için Instagram.com/hillsidecityclub/ hesabını takibe alın.


Michael B. Jordan “Creed II” İçin Nasıl Hazırlandı?

FITNESS | Michael B. Jordan “Creed II” İçin Nasıl Hazırlandı?

Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 5 Egzersiz

FITNESS | Vücut Ağırlığınızla Yapabileceğiniz En İyi 5 Egzersiz

Evinize Uygun En Etkili Fitness Ekipmanları

FITNESS | Evinize Uygun En Etkili Fitness Ekipmanları

Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

FITNESS | Egzersizleriniz İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

#GQEvde: En Etkili Spor Ekipmanları

FITNESS | #GQEvde: En Etkili Spor Ekipmanları

Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Daha Fazla Göster