Johnny Depp’siz Bir Karayip Korsanları mı?

Onu ilk defa 2003 yılında sinemalarda izlediğimizi hatırlayın. “Jack Sparrow. Kaptan Jack Sparrow.” düzeltmeleriyle vurulmuştuk karakterine.

12 Kasım 2015

Johnny Depp’siz Bir Karayip Korsanları mı?

Yıllardan beri korsanların bu kadar sempatik olabileceğini düşünmemiştik. Jestleri ve mimikleriyle Kaptan Jack Sparrow olmak için yaratılmıştı sanki Johnny Depp. Doğal olarak geçen haftaki açıklaması hepimizi şaşırttı.

Disney ile yaşadığı anlaşmazlığı katıldığı festivalde açıklayan Depp, karakterini yanlış anlayan bazı yöneticiler tarafından kovulma tehdidi aldığını söyledi. “Gerçekten kovulmayı umuyordum ama bir şekilde vazgeçtiler. Jack Sparrow performansı üzerinden, sarhoş veya gay olup olmadığımı sordular. Ben de onlara ‘Oynadığım her karakterin gay olduğunu bilmiyor musunuz?’ dedim. Jack Sparrow’u altyazı ile izlediğinizi düşünebiliyor musunuz? Karakteri hiç anlamamışlar.”

Disney yöneticileri bir kez daha düşünedursunlar, sıradışı bir durumu geride bıraktığımız anlaşılıyor. Neyse ki Johnny Depp’i, serinin 2017’de vizyona girecek yeni filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’te de şapkası, bandanası ve olanca ihtişamıyla göreceğiz. En azından şu an için.


Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

FITNESS | Dayanıklılığınızı Artırmak için En İyi 3 Kettlebell Egzersizi

Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

FITNESS | Bu Sonbaharın En İyi Koşu Ceketleri

Hillside Outside ile Dışarı Çık!

FITNESS | Hillside Outside ile Dışarı Çık!

Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

FITNESS | Zac Efron'un İlham Veren Spor Tutkusu

Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

FITNESS | Bu Sezonun En İyi Antrenman Parçaları

3 Sporcu Takviyesi

FITNESS | 3 Sporcu Takviyesi

Daha Fazla Göster