Johnny Depp’siz Bir Karayip Korsanları mı?
Fitness

Johnny Depp’siz Bir Karayip Korsanları mı?

Onu ilk defa 2003 yılında sinemalarda izlediğimizi hatırlayın. “Jack Sparrow. Kaptan Jack Sparrow.” düzeltmeleriyle vurulmuştuk karakterine.

Yıllardan beri korsanların bu kadar sempatik olabileceğini düşünmemiştik. Jestleri ve mimikleriyle Kaptan Jack Sparrow olmak için yaratılmıştı sanki Johnny Depp. Doğal olarak geçen haftaki açıklaması hepimizi şaşırttı.

Disney ile yaşadığı anlaşmazlığı katıldığı festivalde açıklayan Depp, karakterini yanlış anlayan bazı yöneticiler tarafından kovulma tehdidi aldığını söyledi. “Gerçekten kovulmayı umuyordum ama bir şekilde vazgeçtiler. Jack Sparrow performansı üzerinden, sarhoş veya gay olup olmadığımı sordular. Ben de onlara ‘Oynadığım her karakterin gay olduğunu bilmiyor musunuz?’ dedim. Jack Sparrow’u altyazı ile izlediğinizi düşünebiliyor musunuz? Karakteri hiç anlamamışlar.”

Disney yöneticileri bir kez daha düşünedursunlar, sıradışı bir durumu geride bıraktığımız anlaşılıyor. Neyse ki Johnny Depp’i, serinin 2017’de vizyona girecek yeni filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales’te de şapkası, bandanası ve olanca ihtişamıyla göreceğiz. En azından şu an için.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası