Zone Club şimdi de Zorlu'da
Fitness

Zone Club şimdi de Zorlu'da

“We change lives.” sloganıyla Zone Club, misafirlerine günlerinin en iyi kısmını sunuyor.

Göktürk ve Brandium Ataşehir’de faaliyet gösteren Zone Club, Ekim 2015’te Zorlu Center’da açılacak kulüpleriyle, çok sayıda ürünü ve hizmeti Türkiye’de ilk defa sunuyor.

Zorlu Center Meydan Katı’nda konumlanacak Zone Zorlu’nun “Training” bölümünde kapalı havuz, gym ve cardio alanları, “Spa” bölümünde ise hamam ve masaj odaları bulunacak. Üyeler, hem son teknoloji makineler ile egzersiz yapabilecekler hem de küçük ya da büyük gruplar halinde takım antrenmanlarından faydalanabilecekler.

Zone Club'daki her şey üyelerin sonuç alması üzerine kurgulu. Kulüp kültürü, fiyatlandırma, üyelik yapısı ve antrenman programı hep bu amaca hizmet ediyor.

Takım antrenmanları ve grup özel dersleri ülkemizde ilk defa Zone Club tarafından veriliyor. Bu yeni sistemde misafirler eğitmen bütçesini paylaşarak, hesaplı bir şekilde özel ders hizmeti alabiliyor.

Zone Club sadece sporu yaşam tarzı haline getirmiş kişilere değil, spora yeni başlayan herkese hizmet veriyor ve üyelerini motive edip yönlendirerek sürekli spor alışkanlığı kazanmaları için çalışıyor.

15-10/12/zone-3.jpg

İLGİLİ İÇERİKLER zone club spor zorlu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası