GQ Türkiye iPad Ağustos sayısı yayında

GQ Türkiye iPad Ağustos sayısı yayında

Blanca Suarez, Barbara Palvin, 2013 Türkiye güzelleri, sonbahar modasının ilk ipuçları ve tam teşekküllü seyahat rehberi...

Yönetmen Pedro Almodóvar'ın Penélope Cruz’la yanılmazlığını gördük, şimdi Blanca Suárez’le de doğru yolda olduğuna eminiz. Onunla tanışmak için acele edin.

Bazı kızlar çok güzel! Ezgi Avcı, Rüveyda Öksüz, Berrin Keklikler, Ahu Ağırbaş... Elidor Miss Turkey 2013’ün en güzel dörtlüsünü bundan sonra daha sık görecek ve duyacaksınız. Onları tanımaya ilk bizimle başlayın istedik.

Müstakbel Victoria's Secret meleği, sıradaki süpermodel Barbara Palvin bir peri masalını yaşıyor. Onu daha yakından tanımaya ne dersiniz?

GQ modada yeni sezona hazır ya siz? Sonbahar modasına dair ilk ipuçları bu sayıda...

Mercedes-Benz'in yeni, şehirli yıldızı 355 beygir gücündeki GLA, GQ Garaj'ın son konuğu.

Futbolda yıldızlar savaşı başladı. Transferde kim, hangi takıma gitti? Hangi takımlar sezonun favorileri?

Ortadan kaybolmak niyetinde misiniz? Bu devirde bile bunu başarmanız mümkün. Bu tehlikeli sanatın incelikleri GQ Türkiye Ağustos sayısında.

Yaz hala bitmedi, tatil için hala geç kalmadınız. Tam teşekküllü seyahat rehberiyle tatiliniz çok rahat ve keyifli geçecek.

GQ Türkiye iPad Ağustos sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

İZLE
TRAVEL by VOGUE & GQ
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası