GQ Türkiye iPad Ekim sayısı yayında

GQ Türkiye iPad Ekim sayısı yayında

Başarılı aktör Engin Altan Düzyatan, Zor İşler'in kadını Dilara Gönder, futboldan sonra modanın yıldızı John Halls, bir ikon: Elvis Presley, Laetitia Casta, Mustafa Taviloğlu, Margot Robbie, Nevzat Aydın, Ozan Doğulu, doping dosyası, temel kahve bilgisi, ve bir poker deneyimi Ekim ayında GQ Türkiye iPad edisyonunda.

Ekranların sevilen yüzü, yetenekli ve yakışıklı Engin Altan Düzyatan ile dünden bugüne ve geleceğe uzanan bir Mustang hikayesi, iPad edisyonuna özel kamera arkası görüntüleriyle bu ay GQ Türkiye'de.

Ayrıca sonbaharı karşılarken GQ erkeğinin stil rehberi GQ Style iPad versiyonuyla yayında.

Podyumlardan sinemaya tüm zarafetiyle transfer olan güzeller güzeli Laetitia Casta ve Hollywood'un yeni gözdelerinden Avustralyalı sarışın Robbie Margot, GQ Ego sayfalarında sizi bekliyor.

Dilara Gönder'i yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Zor İşler ile hayranlığımızı kazanan Dilara Gönder bu kez duvarın ardında bambaşka bir kadın olarak GQ Türkiye'ye konuk oluyor.

Otomobilde yeni bir dönemin öncüleri Volvo Concept Coupé, Jaguar C-X17, Audi Sport Quattro, Lexus LF-NX ve Mercedes-Benz S-Class Coupé GQ Garaj sayfalarında mercek altında.

Kış geliyor diye kendinizi salmayın. Gücünüzü toplayın, kaslarınızı öne çıkarın, GQ Enerji rehberliğinde vücudunuzu baştan yaratın.

Ayrıca sonbahar modasına dair bilmek istediğiniz her şey, gerçek bir ikon: Elvis Presley, Mustafa Taviloğlu ve Nevzat Aydın röportajları, doping dosyası, temel kahve bilgisi ve bir poker deneyimi Ekim ayında GQ Türkiye iPad edisyonunda...

Hepsi ve çok daha fazlası GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor. GQ Türkiye iPad Ekim sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası