GQ Türkiye iPad Men of the Year sayısı yayında

GQ Türkiye iPad Men of the Year sayısı yayında

Kenan İmirzalıoğlu, Didier Drogba, Yılmaz Erdoğan, Mabel Matiz ve Yılın Adamları Aralık'ta GQ sayfalarında bir araya geldi. Ayrıca Mercan Dede röportajıyla Dilara Gönder, altın kız Rita Ora, GQ Hayat Okulu, Kariyer Planı ve çok daha fazlası Aralık'ta GQ'da.

GQ Türkiye bu ay Men of the Year Ödülleri'ne özel üç kapağıyla karşınızda. GQ Türkiye iPad edisyonu Kenan İmirzalıoğlu, Didier Drogba ve Yılmaz Erdoğan kapaklarının üçüyle birden yayınlandı. Prestijli olduğu kadar eğlenceli, renkli ve kapsamlı Men of the Year içeriğinin yanı sıra erkeğin dünyasından farklı ve dikkat çekici konular bu ay yine GQ Türkiye iPad edisyonunda.

Yeşil sahaların yıldız ismi, takım ayırt etmeksizin futbol seven herkesin gözdesi, adı her daim başarılarla anılan efsane adam Drogba, GQ Türkiye Men of the Year'da Yılın Sporcusu ödülüne layık görüldü. Özel Didier Droba dosyası GQ sayfalarında.

Televizyon dizilerinin en "delikanlı"sı Kenan İmirzalıoğlu, Men of the Year'da Yılın Oyuncusu ödülünün sahibi. Ayrıca Yılın Yönetmeni Yılmaz Erdoğan, Yılın Müzisyeni Mabel Matiz, Yılın Şefleri Üryan Doğmuş ve Cihan Kıpçak, İkon: Kenzo Takada ve diğer Men of the Year kazananları bu ay GQ iPad edisyonunda.

Dilara Gönder'in bu ayki karşılaşması Mercan Dede'yle. Zaman ve mekanın boyut değiştirdiği bu enteresan röportaj ve çekimden özel görüntüler GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor.

Jay Z'nin büyük keşfi, Britanya'nın son dönemdeki en dikkat çekici dişisi Rita Ora, altın çağında GQ için sıcak pozlar verdi. Onun hakkında daha fazlasını bilmek en doğal hakkınız.

Hepsi ve çok daha fazlası GQ Türkiye iPad edisyonunda sizleri bekliyor. GQ Türkiye iPad Men of the Year sayısını iTunes üzerinden satın alabilir ya da aboneliğinizi hemen başlatabilir ve derginizin keyfini dijital olarak da çıkarabilirsiniz.

Hemen abone olmak için tıklayın: GQ Türkiye iPad

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası