Alta'daki Men of the Year 2021 Editoryal Buluşma
Güncel

Alta'daki Men of the Year 2021 Editoryal Buluşma

GQ MOTYxSamsung gecesinin 16 Aralık'ta görünen, sosyal medya akışınıza yansıyan taraflarının ardında sayısız toplantı ve buluşma var. Onlardan biri ve en lezzetlisi de Nişantaşı'nın mahalle kültürünü benimseyen Alta'daydı.

Toplantı odalarına sığmayan Men of the Year mesailerinin en keyiflisi için samimi atmosferiyle yeniden kapılarını açan Nişantaşı ALTA'daydık. Henüz ödül alanlar netleşmemiş, gecenin ya da çekimlerin konseptine karar verilmemiş fakat büyük bir heyecanla bir araya gelmişiz. Gece boyu fikirler birbirini kovalamış ve toplantı boyunca sanki ev ortamındaymışız gibi (ekstra lezzetli bir ortam detaylarına değineceğim) konuşup gecenin ekip olarak startını vermişiz. Gece sonunda ekibin iyi vakit geçirmesindeki gizli başrolleri bulmak zor olmuyor: Kusursuz servis ve farklı lezzetler. 

Uğradığınızda bir rehber olması adına menüde dikkatinizi vermeniz gerekenleri sıralıyorum: başlangıçlara Dana Carpaccio, Avokadolu Çim Çim Karides, Falafel Tabağı, Fırınlanmış Karnabahar, ana yemeklerde Deniz Mahsüllü Tagliatelle, Kuzu İncik, Yeşil Thai Curry, Türk Kahveli Izgara Bonfile. Kokteyl menüsünün yıldızlarına dair işi bilenlere danışabilirsiniz. 

Atmosfer samimi, lezzetler iddialı, yeni proje görüşmelerinde yeniden Alta'da bir araya gelmemiz yüksek ihtimal. 

İZLE
Men of the Year 2021 Yılın Yükselen Yıldızı: Onur Seyit Yaran (Backstage)
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası