Jason Sudeikis Rahat Stiliyle Bu Kez Mesaj Veriyor

Etkileyici ya da şaşırtıcı stil tercihleri kadar, bir amaç taşıyanlar da dikkat çeker. Jason Sudeikis, muazzam dizisi Ted Lasso’nun yeni sezon prömiyerinde İngiltere’de ırkçı protestolarla karşılaşan futbolculara desteğini en direkt şekilde gösterdi.

17 Temmuz 2021

jason sudeikis

Moda en basit tanımlamalarından biriyle kendini ifade etmenin yolu. Belki konuşulanlar dinlenmiyor, yazılanlar okunmuyor. Fakat ne giymiş, neden böyle bir şey yazıyor diye bir soru işareti yaratınca bile bir mesaj, moda tercihiyle yerine ulaşıyor. 

Bu örnekte mesajı yerine ulaştıran, Jason Sudeikis. Pandemi dönemi ödül törenlerinin kıyafet seçimlerinde sweat-shirt’üyle dönemin ruhunu çabasızca yakalayan aktör, bir futbol teknik direktörünü canlandırdığı Apple TV+ dizisi Ted Lasso’nun ikinci sezon prömiyerine katıldığında üstünde üç futbolcunun ismi yazıyordu. 

Euro 2020 İtalya-İngiltere final karşılaşmasında 3-2 biten maçta penaltı kaçıran futbolcular Jadon Sancho, Marcus Rashford ve Bukayo Saka sosyal medyada ırkçı saldırıların hedefindeydi. insanlık dışı saldırılar kınandı, otoriteler suçun cezalandırılacağını söyledi, destek mesajları yayınlandı.

Sudeikis'in geceden fotoğrafları, futbolu merkeze alıp insani değerlere çok iyi değinen bir dizinin en dikkat çeken organizasyonunda başrolün gösterişsizce ve samimiyetle destek göstermesine harika bir örnek. 

banner


Sahtesi En Çok Aranan Marka: Rolex

GÜNCEL | Sahtesi En Çok Aranan Marka: Rolex

Barışı Bitcoin mi Sağlayacak? Jack Dorsey Öyle Düşünüyor

GÜNCEL | Barışı Bitcoin mi Sağlayacak? Jack Dorsey Öyle Düşünüyor

Jeff Bezos: Gerçek Bir Uzay Kovboyu

GÜNCEL | Jeff Bezos: Gerçek Bir Uzay Kovboyu

74.Cannes Film Festivali'nden Akılda Kalanlar

GÜNCEL | 74.Cannes Film Festivali'nden Akılda Kalanlar

Naomi Osaka:“Ya şampiyon olacaktım, ya da parasız.”

GÜNCEL | Naomi Osaka:“Ya şampiyon olacaktım, ya da parasız.”

The Weeknd'den After Hours Sonrası

GÜNCEL | The Weeknd'den After Hours Sonrası

Daha Fazla Göster