İdeal partner özellikleri NBC
İlişkiler

Sağlıklı ve Mutlu Bir İlişkiye Sahip Olmak İçin Partnerinizde Aramanız Gereken 8 Olumlu Özellik

İlişkimizin sonsuza dek sürmesi için bir partnerin sahip olması gereken özellikleri sıralamaya çalıştık. Bir şekilde umuda ihtiyacımız var. İşte ideal partnerlerin ortak özellikleri.

Sık sık sağlıklı ve mutlu bir ilişki aramaktan bahsederiz. Ancak, sözde “red flag”lere yani olmazlara zaten aşina olsak da, partnerimizin hangi iyi özelliklere sahip olması gerektiğini biliyor muyuz? Bunları ayırt etmek zor olabilir, çünkü sonuçta birçok zehirli ilişki de büyük sevgi jestleriyle başlar.

Bu “green flag”ler, bir kişiyle kurduğumuz bağın, kendimizi güvende hissettiğimiz ve sevildiğimiz sağlıklı ve kalıcı bir ilişki geliştirmemizi sağlayabileceğine dair olumlu işaretlerdir. Bunlar, karşımızdaki kişiyle gerçekten uyumlu olduğumuzun göstergeleri.

Bununla birlikte, “red flag”lere karşı daha dikkatli olma eğilimindeyiz. İşlerin iyi yanından ziyade kötü yanını arama eğilimindeyiz ve bu yararlı olsa da, çoğu zaman hayatımızın aşkı olmak için tüm gereklilikleri karşılayan insanlar olduğunu görmemizi engelleyen bariyerler kurmamıza neden oluyor.

Başkalarında her zaman aramamız gereken ve o kişinin bizim için yaratılıp yaratılmadığını anlamamıza yardımcı olacak 8 olumlu özellik.

 BU İÇERİK GQ SPAIN WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İLGİLİ İÇERİKLER green flag ilişkiler
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası