Partneriniz İlişkide Mutsuzsa Ne Yapabilirsiniz?
İlişkiler

Partneriniz İlişkide Mutsuzsa Ne Yapabilirsiniz?

Bir kişi mutsuz olduğunda, ilişki zarar görür ve yok olabilir, ancak bir çözümü var.

Eğer partneriniz ilişkinizden memnun değilse, muhtemelen bu ilişki çok uzun sürmeyecek, durumu tersine çevirmek için çözülmesi gereken bazı şeyler var demek.

İlişkiler üzerinde çalışılmalı, diğer kişiyi hafife almamalı veya istikrarlı bir noktaya ulaştığınız için artık çaba sarf etmenize ve iletişim ve birlikte yaşama gibi ayrıntılarla ilgilenmeye devam etmenize gerek olmadığını düşünmemelisiniz, çünkü bu, sorunlara güvensizliklere ve birinin tatminsiz veya mutsuz hissetmesine ve ilişkiden vazgeçmeyi düşünmeye başlamasına neden olabilecek diğer birçok şeye yol açabilir.

Harvard Üniversitesi, ilişkinizde mutlu olmak için , iyi iletişim kurmak, empatiyle dinlemek ve net sınırlar koyma alışkanlığına sahip olmak gibi belirli alışkanlıklara sahip olmanız gerektiğini, ancak aynı zamanda dikkat etmeniz, işlerin yolunda gitmediğine dair işaretleri analiz etmeniz ve her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için sağlığınızda yaptığınız gibi düzenli bir kontrol yaptırmanız gerektiğini söylüyor.

Mesele şu ki, insanlar her zaman tamamen mutlu olamazlar, birçok şey bizi iyi ya da kötü etkileyebilir ve ciddi gibi görünmeyen ancak zamanla sorunlara ve hatta bazı acılara neden olabilecek şeyler var.

Ancak bir de umut ışığı var ki o da, eğer sorunlarla zamanında ilgilenirseniz, her şeyin daha iyiye gidebileceği ve mutsuzluğun mutluluğa dönüşebileceği gerçeği.

Bu içerik ilk olarak GQ Meksika web sitesinde yayınlanmıştır.

İZLE
Ryan Gosling Yeniden Hollywood’da
İLGİLİ İÇERİKLER ilişkiler
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası