İşleri Tuhaflaştırmadan Seksi Nasıl Başlatırsınız?
İlişkiler

İşleri Tuhaflaştırmadan Seksi Nasıl Başlatırsınız?

En samimi deneyim için ortamı hazırlamak, doğru sözleri seçmek ve partnerinize niyetinizi belli etmek konusunda çuvallıyor olabilirsiniz. Önemli değil! Modu uygun şekilde ayarlayıp herkesin keyif alabileceği ortamı yaratmanın da ipuçları var.

Yetişkinlik döneminden büyük beklentilerim vardı. (Hele bi’ 18 olayım diye hepimiz en az bir kere demişizdir diye düşünüyorum.) Şimdiye kadar yoga sırasında nasıl nefes alacağımı çözerim, sivilcelerim biter, 78 yaşından önce bir ev alabilirim diye düşünüyordum. Ayrıca çıktığım erkeklerin “modu” yaratıcı, tatlı ve tabii ki seksi yollarla ayarlayacaklarına inanıyordum… İyi olurdu…

Tabii ki olmadı.

Ne zaman bir erkek benimle seks yapmak istese, ya o kadar garip, rahatsız edici ve kaba ki kendimi bir Seth Rogen filminde Jonah Hill için yazılmış bir sahnede gibi hissediyorum ya da seks yapmak istediğini anlayamayacağım kadar kapalı mesajlar veriyor - hayır , uykuya dalarken hafifçe sırtımı kaşıman “hadi sevişelim” demek için yeterince açık bir mesaj değil. (Üstelik sadece bu da değil, sırt kaşımak o kadar sakinleştirici ki artık seks düşünemeyecek kadar uykulu ve rahat bir moda geçiyorum.)

Erkeklerin seks başlatma konusunda çok zorlayıcı veya ürkütücü olmamaya çalıştıklarının farkındayım ve takdir ediyorum. Ayrıca, yeni veya tanımlanmamış ilişkilerde, sevişmek istediğinizi göstermenin karmaşık ve zor olabileceğini de anlıyorum. Seksi başlatmanın geleneksel olarak erkeklerin göreviymiş gibi algılanmasının çağ dışı ve cinsiyetçi olduğunun da farkındayım. 

Bununla birlikte, geçmiş ilişkilerimin çoğunda erkekler seks başlatma konusunu tamamen bana bıraktı. Bunun tabii ki tüm erkekler için geçerli olmadığını biliyorum. Bazı erkekler, çoğu zaman kendilerinin seks başlatmaya çalıştıklarını ve başarısız olduklarını hissederler. O zaman başlıyoruz. Size işleri tuhaflaştırmadan seksi nasıl başlatabileceğinizi anlatıyorum.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası