İşyerine nasıl başarılı olunur dragana991
DAHASI+

İş Yerinde Daha Başarılı Olmanıza Yardımcı Olacak 5 İpucu

İyi haber şu ki, bilim büyümenize ve istediğinizi elde etmenize yardımcı olabilecek birçok şey buldu. İş dünyasında başarı bazen pratik adımlarla gelir, işte beş ipucu.

Profesyonel olarak ya da genel anlamda daha başarılı olmak için illa ki torpilli olmanız, çok şanslı biri olmanız ya da piyango kazanmanız gerekmiyor. Başarı aranır, uğruna çalışılır, inşa edilir ve her gün yaptığınız küçük veya büyük şeyler sizi hedefinize biraz daha yaklaştırabilir.

Aslında başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilecek birçok farklı şey var, birçok faydalı yol ve araç mevcut, biraz araştırırsanız tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şeyler bulabilirsiniz. Örneğin, Bill Gates ve Warren Buffet okumanın önemi hakkında çok konuşurken, Steve Jobs meditasyon yapıyordu ve Mark Zuckerberg her gün çok benzer bir görünüm giymek gibi şeylerle günlük yaşamındaki önemsiz kararların sayısını azaltmaya çalıştı.

Bazı yöntemler veya alışkanlıklar çok kişisel ve herkes için işe yaramayabilir, ancak çoğu insan için çok iyi olabilecek ve hatta bilim ve psikoloji tarafından desteklenen şeyler olduğu bulundu.

Profesyonel olarak daha başarılı olmak için: Bilimden 5 anahtar öneri:

İş Yerinde Daha Başarılı Olmanıza Yardımcı Olacak 5 İpucuGetty

BU İÇERİK İLK OLARAK GQ MEXICO WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İLGİLİ İÇERİKLER işyeri başarı ipucları
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası