Lizzy Caplan: Cesareti lehimize
Kadınlar

Lizzy Caplan: Cesareti lehimize

Onu bugüne dek pek çok projede gördük, izledik. Ama bu başka. Kendisi şu sıralar Masters of Sex dizisinde, hiç olmadığı kadar cesur sahneleriyle adından söz ettiriyor. Elbette şikayetçi değiliz, canımıza minnet!

Bir konuda hemfikiriz; erkekler güzel gülen, soğuk görünmeyen, rahat kadınları ayrı sever. ABD doğumlu, 31 yaşındaki oyuncu Lizzy Caplan, tam da bu özelliklerinden dolayı, tartışmasız her erkek için ideal kadın kıvamında. İlk olarak The Class dizisinde rol almıştı Lizzy ancak geniş çapta tanınırlığını 2004 yapımı Mean Girls filminde canlandırdığı Janis Ian karakterine borçlu.

Şimdilerdeyse yeni bir televizyon dizisiyle ekranlara geliyor: Masters of Sex. Yönetmen koltuğunda Michael Apted’ın oturduğu dizide Caplan, başrolü Michael Sheen’le paylaşıyor. Bir jinekologla asistanının, 1960’larda gerçekleştirdiği cinsel odaklı çalışmaları konu alan dizide, Caplan’ın baştan çıkarıcı güzelliğinin yanında cesareti de alkışı hak ediyor. Nedeni basit. Güzel oyuncu, daha ilk bölümden, çok konuşulan bir sevişme sahnesine imza attı. Dizinin etrafında döndüğü ana konu düşünüldüğünde, çırılçıplak halde ekran karşısına geçmekten çekinmeyen Caplan’ın daha pek çok cesur sahneye hayat vereceğine inancımız tam. Bize de bu iddialı harmanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Yazının tamamı ve çok daha fazlası GQ Türkiye Ocak sayısında ve GQ Türkiye iPad edisyonunda...

İZLE
Deniz Tortum’dan Belirsizlik Çağında Hayatı Olumlama
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası