Sen Laetitia’sın; büyük düşün

O, podyumlarda belirdiği ilk günden bu yana müthiş tahrip gücünü hiç yitirmedi. Ama oyunculuk kariyerini seçince podyumlar onu yitirdi. Bizimse şikayetimiz yok

04 Ekim 2013

Sen Laetitia’sın; büyük düşün

Bir insan en fazla ne kadar övülebilir? İngiliz modacı Vivienne Westwood’un Laetitia Casta hakkında söyledikleri kadar: “Tanrı’ya inanmıyorum ama Laetitia’yı gördüğümde fikrimi değiştirmeyi düşündüm.” Düşünün; bu lafı, hayatı süpermodellerin arasında geçmiş birinden dinliyoruz.

35 yaşındaki Casta, podyumlarda belirdiği ilk günden bu yana müthiş tahrip gücünü hiç yitirmedi. Ama oyunculuk kariyerini seçince podyumlar onu yitirdi. Bizim şikayetimiz yok. Ne oynasa yakışıyor. Son 10 yılda kendine taş gibi bir filmografi yaptı. Bir örneğini bu ay Duvarın Arkasında’da seyredeceğiz. Hem bu defa az gittiği bir yoldan gidiyor: Korkutuyor.

15 yaşında Korsika sahillerinde keşfedilmesinin üstünden 20, Rolling Stone kapağında “yaşayan en güzel kadın” ilan edilmesinin üstünden 15 yıl geçti. Yaşadığı değişim sadece olumlu yönde. Yıllar ilerledikçe kendine güveni daha da artıyor. Zaten bu konudaki hayat dersini, bulabileceği en iyi hocadan, Brigitte Bardot’dan almış. Üç sene önce Gainsbourg: A Heroic Life’ta Bardot’yu canlandırırken “efsane”nin bizzat kendisinden dinlediği tavsiyeye buyurun: “Bir restorana girdiğinde bütün enerjini tek bir düşüncede toplayacaksın, o da şu: Buradaki herkesin canı cehenneme, ben Brigitte Bardot’yum.”

O da Laetitia Casta.

Laetitia Casta, diğer GQ Kızları ve daha fazlası GQ Türkiye Ekim sayısında ve GQ Türkiye iPad edisyonunda...


Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

KADINLAR | Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 20 Güzel

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Vittoria Ceretti

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebebi Daha: Megan Williams

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Sebep Daha: Gaia Weiss

Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

KADINLAR | Aykırı Prenses: Vanessa Kirby

Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

KADINLAR | Instagram’ı Sevmemiz İçin Bir Neden Daha: Rocío Crusset

Daha Fazla Göster