MINI Paceman Tasarım Hareketi devam ediyor

MINI Paceman Tasarım Hareketi devam ediyor

Mimar Emre Kuzlu'nun Paceman için özel olarak hazırladığı tasarım dün Galata'da sergilendi.

MINI'nin şehre son armağanı Paceman tasarım ve mühendislik özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu kapsamda başlatılan MINI Paceman Tasarım Hareketi moda tasarımcıları Özlem Kaya ve Ece Gözen, iç mimar Nihat Sinan Erül ve mimar Emre Kuzlu'yu da kendi yorumlarıyla ve işleriyle gündeme taşıyor.

Tasarımcıların, karakteri ve tasarımı ile öne çıkan Paceman'e kendi yorumlarını katarak yaptıkları enstelasyonlar şehrin çeşitli noktalarında sergileniyor.

Moda tasarımcıları Özlem Kaya ve Ece Gözen’in MINI ailesinin en yeni üyesi Paceman için özel olarak yaptıkları tasarımlarla Nişantaşı’nda başlayan MINI Paceman Tasarım Hareketi, şehrin kalbindeki yolculuğuna devam ediyor. MINI Paceman 12 Mayıs Pazar gününden itibaren iki gün boyunca mimar Emre Kuzlu’nun tasarımıyla Galata’ya konuk oluyor.

I-amistanbul'un kurucu ortaklarından Mimar Emre Kuzlu'nun Paceman için özel olarak hazırladığı tasarım dün Galata'da sergilendi. Emre Kuzlu ile MINI Paceman Tasarım Hareketi kapsamında yapılan röportajı aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

MINI Paceman Tasarım Hareketi hız kesmeden şehirdeki yolculuğuna devam edecek. Ayrıca 11 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri arasında Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları'nda ailenin yeni üyesi Paceman için çeşitli aktiviteler gerçekleşecek.

Daha neler mi var? www.minipacemantasarimhareketi.com'da tüm etkinlik detaylarına ulaşabilir, dijital booklet'i de dilerseniz bilgisayarınıza indirerek MINI Paceman Tasarım Hareketi etkinliklerini takip edebilirsiniz.

İZLE
Fiat 500L ile şehirde mola
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası